Balkon - aranżacje w stylu włoskim

polecane produkty

Lampa wisząca nowoczesna wewnętrzna ciulifruli

Lampa wisząca nowoczesna wewnętrzna ciulifruli

1025.82 PLN
Dostępność do 28 dni
Dodaj do ulubionych
Lampa wisząca nowoczesna ciulifruli

Lampa wisząca nowoczesna ciulifruli

1025.82 PLN
Dostępność do 1 dni
Dodaj do ulubionych
Krzesło ogrodowe ForYou

Krzesło ogrodowe ForYou

639.60 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych


Aranżacja balkonu jest bardzo ważna szczególnie latem. Obojętne czy mieszkamy w bloku czy w domu, zapewne często zdarza nam się spędzać wolny czas właśnie na balkonie czy tarasie. Na świeżym powietrzu można doskonale wypocząć, a także zaprosić do naszego małego ogrodu przyjaciół. Balkon musi jednak zostać dobrze zaaranżowany, by był w pełni funkcjonalny. Kluczem do sukcesu są tutaj odpowiednie meble i dodatki.

Jak zaaranżować balkon, by zarówno atrakcyjnie wyglądał, jak i zapewniał komfort? Z pewnością warto wybrać dla niego włoskie meble, które są również tworzone z myślą o ogrodach, tarasach i balkonach. Dzięki nim przestrzeń na powietrzu stanie się miejscem, które będzie chętnie przez nas użytkowane ze względu na praktyczne i modne wyposażenie.

Wygodne i praktyczne krzesła na balkon

Krzesła na balkon powinny być nie tylko wygodne, ale i praktyczne, ponieważ na dworze panują różne warunki atmosferyczne, które mogą spowodować zniszczenie mebli. Z tego względu na balkonie najlepiej umieścić krzesła z tworzyw sztucznych np.: polipropylenu. Posiadają one dużą wytrzymałość, a także stanowią meble o wyjątkowym designie.

Jednym z krzeseł z polipropylenu wzmocnionego dodatkowo włóknem szklanym jest krzesło ogrodowe Foryou od Domitalia. Produkowane jest ono w kilku kolorach - żółtym, pomarańczowym i zielonym, które ożywią każdą przestrzeń, jak i klasycznej czerni i bieli dla miłośników elegancji.

Krzesło Foryou tworzone jest z materiału z recyklingu, więc z pewnością spodoba się również osobom, które dbają o środowisko i wybierają jedynie ekologiczne produkty.

Aby aranżacja balkonu wyglądała przytulnie, jak i zapewniała maksimum komfortu, polecamy umieszczenie na siedziskach krzeseł wzorzystych poduszek lub koców, którymi będzie można się otulić kiedy wieczorem zrobi się chłodno.

Przyjemny klimat dzięki oświetleniu

Na balkonie warto także zamontować oświetlenie, które umożliwi korzystanie z niego kiedy zacznie się ściemniać. Ciekawą lampą na dwór jest włoska lampa zewnętrzna Ciulifruli dająca pośrednie i bezpośrednie światło. Lampa jest produkowana w różnych kształtach i kolorach.

Jak można umieścić ją na balkonie? Wystarczy zawinąć jej długi kabel o elementy daszku czy inne przedmioty np.: parasol, pergolę, a nawet barierkę. Kilka włoskich lamp wiszących nad balkonem sprawi, że powstanie na nim przyjemna atmosfera, a także miejsce zyska na wyglądzie.

Kolory lamp można dopasować do kolorów krzesła Foryou, jak i wybrać różne barwy dla ożywienia charakteru balkonu. Z pewnością z wysokiej jakości włoskimi meblami stanie się on miejscem, w którym będziemy często i chętnie przebywać. 

Przeczytaj również