Designerskie zegary ścienne, podłogowe i nie tylko

polecane produkty

Zegar z wahadłem Sunset Pagliaro&Saiano Zegar z wahadłem Sunset Pagliaro&Saiano
959.40 PLN
Dostępność do 21 dni
Nowoczesny kolorowy zegar Cucuball Nowoczesny kolorowy zegar Cucuball
2095.92 PLN
Dostępność do 21 dni
Długi zegar ścienny Clock_Circle Długi zegar ścienny Clock_Circle
2880.66 PLN
Dostępność do 21 dni
Oryginalny zegar Mossy Oryginalny zegar Mossy
1275.51 PLN
Dostępność do 31 dni
Oryginalny zegar Glance Mirror Oryginalny zegar Glance Mirror
469.86 PLN
Dostępność do 31 dni

Czas ucieka, a więc należy go dobrze wykorzystać. Pędzimy nieustannie za pracą, pieniądzem, za realizacją marzeń, warto zatrzymać się czasami, by docenić życie, wyciszyć się. Zegar jednak to nie tylko przypomnienie o tym, że wszystko płynie, to także budzik, kontroler czasu, dzięki któremu nie spóźniamy się. Niezbędny w każdym domu, mieszkaniu, biurze, sypialni, restauracji, hotelu - wszędzie tam gdzie toczy się życie i gdzie pracuje się - niezbędny jest zegar.Oprócz tego, że jest praktycznym elementem naszego życia, powinien być również designerski. W szerokiej gamie wybory włoskich zegarów znajdują się te nowoczesne, klasyczne, industrialne i minimalistyczne. Pasują do każdej przestrzeni, każdego wnętrza.

zegar wykonany z metalu

Dla osób dbających o ekologię, kochających to co naturalne proponujemy zegar WOODIE. Wykonany jest z drewna, które tworzy tło, a na nim znajduje się tarcza zegara. To genialne połączenie czynie dodatek oryginalnym i właściwym zarówno do przestrzeni prywatnych jak i publicznych. Wyjątkowość zegara polega również na jego kształcie, który przypomina okrąg, ale nie jest regularny, idealny. Hołdem dla natury jest zegar CùCùRùKù - który prezentuje minimalizm i piękno natury. Na tarczy zegara widnieje drzewo z wielką koroną drzewa, z którego spadają liście. Występuje w wielu wersjach kolorystycznych. Ramiona zegara przypominają gałęzie i znajdują się na obszarze konarów drzewa. Zegar posiada kukułkę, która także znajduje się na jednej z gałęzi. Ten zegar zdecydowanie przeznaczony jest dla miłośników natury. Kolejną propozycją jest zegar CIRCLE z chrobotkiem - o pięknym, zielonym jasnym kolorze nawiązujący do natury. Dzięki swoim właściwościom może być umieszczony w pokoju, łazience, kuchni. Pięknie komponuje się z drewnianymi elementami, bielą i czernią.

ekologiczny zegar ścienny

Te wszystkie propozycje to zegary ścienne. Kolejnym ich rodzajem są wahadłowe zegary z kukułką. A wśród nich designerskie i nowoczesne Ku Ku Kina czy Alberto Sala. Jednak to nie koniec propozycji. Należy wyróżnić kilka modeli na ścianę - typowo designerskich, niebanalnych i awangardowych, ponieważ ich kształt, estetyka nie pozwalają przejść obojętnie obok nich. Idealne do wnętrz nowoczesnych, typowo industrialnych - Petali, Cucuball, Timeline, Prospettivo, Sevendesign. Są to propozycje typowo, nie tylko do domu, ale i do biur, gabinetów, miejsca pracy. Jeśli marzysz o pięknym i klasycznym zegarze, takich również nie brakuje. Tym razem propozycja wysokiego, prowansalskiego zegara, który stanowi fundamentalną dekorację, rzucająca się w oczy z uwagi na wielkość. Lumiere - pobielany, postarzany nadaje klimatu nowoczesnym, klasycznym pomieszczeniom. Podkreśla ich wdzięk, łagodzi industrialny. wyraz. Łączenie klasyki z nowoczesnym designem jest idealne i wykorzystywane przez wielu projektantów.

zegar z lakierowanego drewna

Włoski styl to także niebanalne zegary dla pokoju młodzieżowego. Nawiązujące do klasycznych trendów, modne, ale lekkie w swojej formie - pełne wdzięku i elegancji. Takie, które zachwycą młodego człowieka. Oto kilka z nich. Nettuno, Crooced,  Burano lub zegar na stolik nocny albo biurko Home Sweet, Flyer - ten ostatni szczególnie polecany jest do nowoczesnych pokoi młodych miłośników maszyn podniebnych, lub osób kochających niebanalne rozwiązania i mocne akcenty.
Zegar jest prostokątny i ma klasyczne, eleganckie kolory biel i czerń. Zegar jest szczególnym dodatkiem do naszych wnętrz, ponieważ niezależnie od tego, jaki styl panuje we wnętrzach pokoju, biura, sypialni itd. jest to konieczny i przydatny element. Tylko od własnych upodobań zależy jakiego wyboru dokonamy. Najważniejsze jednak, że wszystkie te zegary są designerskie i dodają wnętrzom designerskiego wizerunku.

stalowy zegar z wahadłem

Przeczytaj również