Ekskluzywne kuchnie z włoskimi meblami

polecane produkty

Designerski zegar ścienny Timeline

Designerski zegar ścienny Timeline

1023.36 PLN
Dostępność do 21 dni
Dodaj do ulubionych
Hoker nowoczesny z oparciem Dot-SGB

Hoker nowoczesny z oparciem Dot-SGB

1076.25 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Hoker regulowany Dot-P-SG

Hoker regulowany Dot-P-SG

1325.94 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych


Każda kuchnia jest inna. Chociaż jej aranżacja często oparta jest na podobnych elementach, to szeroki wybór mebli, dodatków i sprzętów sprawia, że staje się ona naszym osobistym królestwem. W jej wnętrzu chcemy czuć się dobrze, a wszelkie przez nas wykonywane czynności mają być ułatwione i wygodne.

Ekskluzywna kuchnia to taka, w której po prostu przebywamy z przyjemnością, a jednocześnie budzi ona zachwyt swoim oryginalnym designem. W jej urządzeniu z pewnością pomogą nam włoskie meble, które cechuje nie tylko jakość i styl, ale też komfort użytkowania. 

Przestrzenne i modnie urządzone

Ekskluzywne kuchnie wyróżnia przede wszystkim panująca w nich przestrzeń. To takie pomieszczenia, w których łatwo możemy się poruszać, a gotowanie we dwójkę nie sprawia nam żadnego problemu. Poza tym są one modnie urządzone. Co jednak kryje się pod słowem "modnie"? W przypadku kuchni oznacza ono zastosowanie innowacyjnych rozwiązań i najnowszych trendów. Projektanci prześcigają się w ciekawych pomysłach na kuchnie. Muszą one być bowiem zarówno piękne i luksusowe, jak i praktyczne w użyciu. Z tego względu meble do kuchni, nawet tych ekskluzywnych, oprócz niezwykłej estetyki cechują się pojemnością, dużą liczbą szuflad, szafek i półek. W końcu muszą się w nich pomieścić wszelkie sprzęty, zastawy, garnki, akcesoria.

Wiele osób decyduje się na postawienie w kuchni tzw.: wyspy. To dodatkowy blat, na którym może znajdować się płyta grzewcza lub rząd szuflad. Ponadto często pełni on rolę stołu, przy którym można zarówno wypić poranną kawę, jak i wieczorem usiąść do posiłku z rodziną. Przy wyspie często są także umieszczane ekskluzywne hokery. Jednym z takich mebli jest włoski hoker Dot-sgb. Pochodzi on ze znanej kolekcji Domitalia. To nowoczesny mebel z lakierowaną, stalową ramą oraz tapicerowanym albo wykonywanym z polipropylenu siedziskiem. Można go więc łatwo dopasować do stylistyki kuchni. Ten ekskluzywny hoker zapewni każdemu wygodę, jak i zadba o luksusowy wygląd kuchni.

Dekoracje są najważniejsze

Owszem, wyposażenie kuchni jest bardzo ważne- meble, sprzęty oraz akcesoria budują jej ostateczny wygląd. Jednak to dekoracje dopełniają jej wygląd i często decydują o ekskluzywnym charakterze.

Z pewnością w kuchni z charakterem nie może zabraknąć stylowych zegarów z wielu włoskich kolekcji. Z łatwością dopasujemy je do kuchni, a przy okazji każdy zegar będzie w niej pełnił praktyczną rolę. Dzięki niemu będziemy kontrolować pieczenie i gotowanie potraw, a także przygotujemy na czas kolację dla bliskich. Pomoże w tym z pewnością włoski zegar Timeline projektu Alberto Sala. Posiada on ciekawą formę, ponieważ nazwy cyfr zostały napisane z jego lewej strony, natomiast do konkretnych miejsc na tarczy zegara prowadzą proste linie. Zegar jest wykonywany z malowanego drewna, zarówno w eleganckiej czerni, jak i żywych kolorach, które dodadzą w kuchni energii.

Tak dobrane do kuchni meble i dodatki z pewnością sprawią, że stanie się ona jednym z ekskluzywnych pomieszczeń. Włoskie akcenty z pewnością zadbają o to najlepiej.

Przeczytaj również