Gdzie tanio kupić narożniki z funkcją spania?

polecane produkty

Sofa narożna Brad 290 x 147cm

Sofa narożna Brad 290 x 147cm

34218.60 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Sofa rozkładana Dieci 204cm z funkcją spania

Sofa rozkładana Dieci 204cm z funkcją spania

17682.48 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Sofa narożna z funkcją spania Dieci 310cm

Sofa narożna z funkcją spania Dieci 310cm

31543.35 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Sofa narożna Avatar 306X190cm

Sofa narożna Avatar 306X190cm

28927.14 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Sofa narożna z funkcją spania Dieci 310cm

Sofa narożna z funkcją spania Dieci 310cm

31543.35 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Sofa narożna Zeno 304X165cm

Sofa narożna Zeno 304X165cm

22607.40 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Sofa narożna Plano 304X165cm

Sofa narożna Plano 304X165cm

23301.12 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Elegancki narożnik Nevers Top

Elegancki narożnik Nevers Top

17990.00 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Nowoczesny narożnik Valencia Comfort

Nowoczesny narożnik Valencia Comfort

18560.00 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych


Mieszkasz w małym mieszkaniu lub kawalerce? Twój salon ma bardzo małe wymiary i nie wiesz jaki model narożnika wybrać? Sprawdź nasze narożniki z funkcją spania tanio! Są to meble w kompaktowym formacie, które doskonale dopasowują się do każdej przestrzeni. Gdzie znaleźć mały narożnik z funkcją spania tanio? Jak dobrać rozmiar narożnika do małego salonu? Pomożemy Ci wybrać Twój mały narożnik.

Jak wybrać mały narożnik z funkcją spania tanio?

Narożnik to sofa w kształcie litery L, której jeden bok jest większy od drugiego. Mała strona nazywana jest często szezlongiem lub pufą. W zależności od umiejscowienia szezlonga można grać na przestrzeni pokoju. Na przykład umieszczenie go pod kątem daje możliwość wypełnienia narożnika pomieszczenia i tym samym zharmonizowania reszty dekoracji. Mały, tani narożnik z funkcją spania może również symbolicznie oddzielić dwie duże przestrzenie lub wydzielić strefę wypoczynkową i jadalnię.

Jeśli masz dużo znajomych i potrzebujesz dostawki, dostępne są rozkładane tanie narożniki z funkcją spania. Sprawdź nasze narożniki, takie jak:

Aby wiedzieć, czy jest to narożnik z funkcją spania prawy, czy narożnik lewy (jest to również pierwsze kryterium, jakie należy wziąć pod uwagę przed zakupem narożnika), należy najpierw określić jego lokalizację w salonie. Wyobraź sobie więc, czy jego „kąt”, innymi słowy południk lub najdłuższa część, powinien znajdować się po prawej czy po lewej stronie.

Małe narożniki z funkcją spania tanio do małej przestrzeni

Mówiąc o małej przestrzeni, zawsze warto ustawić narożnik do małej przestrzeni w jednym z rogów pokoju. Większy duży narożnik z funkcją spania tanio jest bardziej odpowiedni do pokaźnych przestrzeni. Mogą nawet uporządkować pomieszczenie, oddzielając dwie różne przestrzenie (jadalnię i salon). Można je też wykorzystać do oddzielenia przestrzeni w dużych biurach np. miejsca spotkań od salonu.

Narożnik z funkcją spania codziennego tanio

Narożnik kusi konsumentów łatwością obsługi i optymalnym komfortem. Jeśli jednak nie masz wystarczająco dużo miejsca, czasami bardzo trudno jest znaleźć odpowiedni narożnik z funkcją spania tanio. W takim przypadku ważne jest, aby postawić na wielkość mebla.

Jaki kolor wybrać dla narożnika z funkcją spania?

Koloru narożnika nie należy dobierać według własnych upodobań, ale z myślą o harmonii, jaką wytworzy w Twoim salonie.

Jeśli Twoja dekoracja jest utrzymana w stylu vintage, unikaj w szczególności narożników w stonowanych kolorach. Jeśli marzysz o czerwonej, niebieskiej lub żółtej taniej kanapie narożnej z funkcją spania, nie wybieraj tych kolorów bez przemyślenia.

Upewnij się, że wybór ten opiera się na ogólnej dekoracji Twojego salonu, biorąc pod uwagę kolor ścian i mebli. Neutralne kolory są preferowane, ponieważ nadają wnętrzu szyku i elegancji, nie zaburzając ogólnej harmonii.

Zobacz również: Narożniki z funkcją spania codziennego - jaki wariant kupić?

Jaki rozmiar wybrać dla taniego narożnika z funkcją spania?

Jak powiedzieliśmy powyżej, aby z powodzeniem zaaranżować małe pomieszczenie, ważne jest poznanie wszystkich jego wymiarów. Wybrane meble powinny współgrać z wielkością pomieszczenia. Ponieważ narożnik z funkcją spania jest gwiazdą salonu, decydująca jest jego wielkość.


Narożniki z funkcją spania tanio używane do różnych pomieszczeń

Nawet tani narożnik z funkcją spania powinien być wygodny, przytulny i miły dla oka. Idealnym rozwiązaniem byłoby zainstalowanie narożnika w jednym z rogów pokoju bez przeciążania lub zaśmiecania salonu. Musisz mieć możliwość swobodnego poruszania się.

Bądź jednak ostrożny - kupując tani narożnik z funkcją spania przez internet, bardzo ważne jest, aby znać wszystkie wymiary - od szerokości drzwi wejściowych po wymiary salonu. Nie zapomnij wykonać pomiarów drzwi i klatki schodowej. Ogólnie rzecz biorąc, kupując narożniki transportowane są one zazwyczaj w 2 paczkach, aby ułatwić ich dostawę. Dzięki temu możesz go łatwo zamontować.

Różne rodzaje tanich narożników z funkcją spania

Istnieje kilka rodzajów tanich narożników z funkcją spania odpowiednich do małych i dużych pomieszczeń. Każdy model ma swoje zalety i wnosi inny akcent do Twojej przestrzeni życiowej.

Małe tanie narożniki z funkcją spania

Zacznijmy od małej rozkładanej taniej sofy narożnej. Ogólnie rzecz biorąc, kompaktowa sofa lub zredukowana sofa to w rzeczywistości 2-osobowe sofy narożne, na których po lewej lub prawej stronie znajduje się mały szezlong (lub wspomniana wcześniej pufa). Co ciekawe w rozkładanej sofie, pod szezlongiem często można znaleźć schowek na pościel. Duża szuflada pozwala na przechowywanie wszystkiego, co leży w pokoju (plecaki, piloty, książki, poduszki, ładowarki, kontrolery do gier itp.). W małym salonie ten schowek jest bardzo przydatny, nie tylko optymalizując przestrzeń w pokoju, ale także zwalniając trochę miejsca w szafie.

W nocy taki narożnik zamienia się w dodatkowe łóżko. Jeśli więc masz małe mieszkanie i brakuje Ci miejsca, ten narożnik jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Narożnik kompaktowy, którego szerokość nie przekracza 180 cm, z reguły oferuje 3 miejsca siedzące. Z drugiej strony, jeśli szukasz mniejszego mebla, możesz zdecydować się na małą sofę, do której przymocujesz pufę, tworząc kąt i formując plecy.

Gdzie jeszcze możesz zaaranżować tani narożnik z funkcją spania?

Oprócz salonu, rozkładany tani narożnik z funkcją spania z łatwością zamontujesz w kilku innych pomieszczeniach lub przestrzeniach w Twoim domu:

Dostępne są również tanie narożniki z funkcją spania modułowe. Jeśli nie możesz zdecydować się na lokalizację szezlonga lub masz tendencję do regularnej zmiany dekoracji, lub często się przeprowadzasz, zawsze możesz zdecydować się na tanią modułową sofę narożną. Jest to rodzaj sofy, która może mieć, w zależności od Twojej wygody, kąt prawy lub lewy. Część „szezlong” można umieścić, w zależności od konfiguracji przestrzeni, z prawej lub lewej strony.

Jak ustawić narożnik z funkcją spania?

Nie zawsze łatwo jest zaaranżować przestrzenie. W tym celu warto zaprojektować lokalizację mebla do przyszłej pracowni/salonu i ustalić dokładne miejsce taniego narożnika z funkcją spania. Niezbędna do dekoracji salonu, sofa jest niejako kamieniem węgielnym, wokół którego muszą się obracać wszystkie inne meble.

Po wybraniu modelu będziesz musiał określić jego lokalizację. Ta ostatnia jest naprawdę strategiczna, ponieważ stanowi rdzeń Twojej przestrzeni życiowej. Aby zoptymalizować przestrzeń pokoju, sofę można ustawić w rogu. Ta lokalizacja ma 2 niezaprzeczalne zalety - wykorzystasz przestrzeń, która jest generalnie bardzo trudna do zajęcia i zwolnisz resztę pokoju.

Co więcej, możesz również użyć taniego narożnika z funkcją spania, aby stworzyć małą separację między 2 różnymi przestrzeniami. Jeśli masz otwartą kuchnię, sofa może określić strefę dzienną.

Zobacz również: Rozkładane kanapy - jakie są ich rodzaje?

Jak zaaranżować salon z tanim małym narożnikiem z funkcją spania?

Po zaaranżowaniu salonu możesz dopasować kolory i kształty do reszty dekoracji. Postaw na jasne kolory i baw się światłem, ponieważ te dwa elementy tworzą rodzaj złudzenia optycznego i dają wrażenie przestrzeni. Możesz na przykład zdecydować się na tani narożnik z funkcją spania z białej ekologicznej skóry, beżowego lnu lub złamanej bieli. Te kolory i te materiały dają bardzo przytulną i ciepłą atmosferę. Ponadto bardzo łatwo je łączyć z innymi meblami.

Radzimy również zastanowić się nad modnymi obecnie narożnikami skandynawskimi. Ich drewniana konstrukcja nadaje pomieszczeniu bardziej wyrafinowanego charakteru.

Przeczytaj również