Hoker zamiast krzesła?

polecane produkty

Oryginalny niski hoker Apelle

Oryginalny niski hoker Apelle

1237.50 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Nowoczesny drewniany hoker Maya

Nowoczesny drewniany hoker Maya

2428.64 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Hoker Maya z tapicerowanym siedziskiem

Hoker Maya z tapicerowanym siedziskiem

2359.63 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych


Chyba każdy z nas wie, że hoker to niezbędny element wyposażenia baru. Meble te od zawsze kojarzone są właśnie z aranżacją wnętrz lokali gastronomicznych. Coraz częściej jednak hokery pojawiają się w domowych kuchniach.

 

Hoker, czyli wysokie krzesło, to bardzo wygodne rozwiązanie do aranżacji różnych wnętrz. Mebel ten sprawdza się przede wszystkim przy wysokich barowych konstrukcjach oraz w restauracjach i innych różnego typu lokalach gastronomicznych.

 

Jednak już od kilku lat widać nowy trend, który wciąż zyskuje popularność – otóż, hokery wykorzystuje się do aranżacji wnętrz kuchennych. Hoker idealnie pasuje na przykład do kuchni z wyspą. Można go swobodnie wsunąć pod taką konstrukcję. Ponadto połączenie wyspy kuchennej i hokerów jako siedzisk, daje razem niezwykle nowoczesne i atrakcyjne rozwiązanie do kuchni. Hoker sprawdzi się również w kuchniach, w których pojawiają się blaty właśnie w barowym stylu. A tego typu rozwiązanie jest często wykorzystywane w małych kuchniach, które łączone są z salonem.

 

Ze względu na wciąż rosnącą popularność hokerów, producenci mebli oferują klientom coraz większy wybór tego asortymentu. Idealnym rozwiązaniem są hokery włoskie. Takie meble bowiem łączą w sobie fantastyczny design, świetną jakość i oczywiście funkcjonalność. Będą więc idealnym rozwiązaniem do każdego wnętrza nowoczesnego, klasycznego, albo bardzo eleganckiego.

 

Niezwykle ciekawą propozycją do kuchni będzie hoker LANDINI H. To włoski mebel z oferty Italiastyle. Jest to mebel, który pasować będzie perfekcyjnie do kuchni urządzonej bardzo nowocześnie, albo minimalistycznie. Z jednej strony to konstrukcja bardzo prosta, ale z drugiej bardzo ciekawa. Krzesło sprawdzi się doskonale w codziennym użytkowaniu.

 

Z kolei do kuchni urządzonej drewnianymi meblami świetnie pasować będzie włoski hoker tapicerowany CIAO z oferty Italiastyle. Jest to stabilna konstrukcja na drewnianym stelażu. Posiada bardzo wygodne tapicerowane siedzisko z oparciem. Idealnie wkomponuje się w stylizację kuchni klasycznej. Meble ten jest dostępny w różnych wersjach wybarwienia, dlatego można go bez problemu dopasować do aranżacji wnętrza.

 

Przeczytaj również