Jak urządzić ekskluzywny przedpokój?

polecane produkty

Konsola Ismael

Konsola Ismael

1386.55 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Okrągłe lustro Zaira

Okrągłe lustro Zaira

404.25 PLN
Dostępność do 45 dni
Dodaj do ulubionych
WIESZAK PIPPI

WIESZAK PIPPI

2346.10 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Duża komoda Electa

Duża komoda Electa

17679.65 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych


Przedpokój to zazwyczaj przestrzeń niewielkich rozmiarów, która powinna być ładna, przestronna, a zarazem niezwykle wygodna. Przedpokój jest niejako wizytówką estetyki zastosowanej w domu — to tutaj po raz pierwszy goście mają kontakt z Twoim gustem. Warto pamiętać, aby aranżacja przedpokoju nie odbiegała zbytnio od wystroju reszty pomieszczeń. W przedpokoju można umieścić meble praktyczne, tj. komodę, wieszaki, szafkę na buty, jak również meble nieco bardziej estetyczne, np. konsolę wraz z eleganckim lustrem. Wszędzie tam, gdzie liczy się ponadprzeciętna jakość, wyszukany styl oraz elegancki wygląd najlepiej sprawdzają się meble włoskie, a więc i one będą doskonałym wyborem do przedpokoju.

Obecnie bardzo modne do przestrzeni przedpokoju wydają się odcienie szarości, bielu oraz beżu. W zasadzie można je stosować w każdym pomieszczeniu, a zwłaszcza na małym metrażu, ponieważ doskonale optycznie powiększają przestrzeń. Poza tym jasna kolorystyka wprowadzi do wnętrza aspekt przytulności oraz ciepła, dzięki czemu wszyscy goście wchodzący do przedpokoju będą czuli się jak u siebie w domu. Mały przedpokój w ciemnych barwach będzie mroczny i przygnębiający. Jeśli jednak w domu znajduje się duży hol z dostępem do światła, można zastosować na którejś ze ścian mocne odcienie, nawet czerń, wówczas przedpokój zyska ekskluzywny, wręcz luksusowy charakter. W przedpokoju umieszczane są także meble w różnorodnych odcieniach. Bardzo modna w dzisiejszych czasach jest biel — biała pufa i komoda wyglądają elegancko w zestawieniu z szarością lub czernią. Jednak dla przełamania tych stonowanych odcieni można wprowadzić do wnętrza kolorowe dodatki, np. w odcieniu turkusu, fuksji czy soczystej zieleni.


nowoczesna konsola ze szklanym blatem


Jeśli planujemy urządzić w domu elegancki przedpokój, który będzie robił wrażenie na gościach, a zarazem będzie zachwycał funkcjonalnością w codziennym użytkowaniu, to najlepiej zaaranżować w nim włoskie meble — synonim solidnego wykonania, perfekcyjnego wykończenia oraz eleganckiego wyglądu. W luksusowym przedpokoju przepięknie będzie prezentować się konsola, która nie grzeszy praktycznością użytkowania. Nowoczesna konsola NILO to przepiękny mebel, który został wykonany w sposób minimalistyczny, a mimo wszystko prezentuje się doskonale. Szklany blat umieszczony jest na zgrabnej podstawie z kutego żelaza — prosta, wręcz skromna konstrukcja czyni konsolę ponadczasowym elementem wyposażenia przedpokoju.


wieszak na ubrania d przedpokoju


Do przestrzeni przedpokoju warto również dokupić lustro ZAIRA, którego owalny kształt podkreśli delikatne linie konsoli NILO. Ten wyjątkowy komplet pozwoli zarówno skontrolować, jak i poprawić wygląd przed wyjściem czy zostawić na blacie torebkę wraz z kluczami, a nawet innymi drobnymi elementami. Od przedpokoju wymagamy jednak nie tylko pięknego wystroju, ale także funkcjonalności i wygody użytkowania. Stylowy wieszak jest więc jednym z dodatków, których nie może w nim zabraknąć. Włoski wieszak MODIGLIANI został również wykonany z kutego żelaza i dostępny jest w dwóch wersjach kolorystycznych — ciemnej i jasnej. Aby aranżacja przedpokoju była spójna, a także znajdowało się w nim dużo miejsca na kurtki czy płaszcze, zarówno te należące do domowników, jak i do zaproszonych gości można do niego wstawić kilka wieszaków.

Przeczytaj również