Łóżka młodzieżowe — modele, które nigdy nie wyjdą mody!

polecane produkty

Łóżko Break

Łóżko Break

5688.75 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Łóżko Gap

Łóżko Gap

5827.74 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Łóżko Perla

Łóżko Perla

5563.29 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Łóżko Selene Chic 120x200

Łóżko Selene Chic 120x200

12133.95 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Łóżko Moonito 160x200

Łóżko Moonito 160x200

14068.74 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Łóżko Tallis 160x200

Łóżko Tallis 160x200

10720.68 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Łóżko Fortcom

Łóżko Fortcom

9459.93 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Łóżko Fordox

Łóżko Fordox

10119.21 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Łóżko Santorini 117x208

Łóżko Santorini 117x208

4232.18 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych


Łóżka młodzieżowe oprócz wygodnego snu zapewniają również ciekawy design w pokoju nastolatków. Powinny pełnić funkcję wygodnego miejsca do odpoczynku. Łóżka młodzieżowe nowoczesne to meble godne pożądania. Prosta forma, niebywały wygląd i ponadprzeciętna wygoda nie tylko w nocy. Sprawdź, na co zwrócić uwagę, wybierając łóżka młodzieżowe rozkładane lub łóżka młodzieżowe 120x200. 

Łóżka młodzieżowe często trudniej jest wybrać niż łóżka dla dzieci. Nastolatkowie mają często własne poczucie stylu i gustu i nie zawsze zwracają uwagę na funkcjonalność mebla. A zakupy „robią oczami”. Jednak meblowanie pokoju z Italia Style nigdy nie było tak łatwe. W jednym miejscu masz dostęp do niepowtarzalnych i funkcjonalnych mebli, które stworzą spójną całość w pokoju młodzieżowym. Możesz wybrać łóżka piętrowe młodzieżowe, łóżka młodzieżowe dla dziewczyn i łóżka młodzieżowe dla chłopców.

Łóżka młodzieżowe — to znaczy jakie?

Nie każdy nastolatek odnajdzie się na wąskim i krótkim łóżku dziecięcym. Najczęściej zatem wybiera się na łóżka młodzieżowe 140x200 lub łóżka młodzieżowe 100x200. Taka szerokość materaca umożliwia dziecku sen w wygodnej pozycji. Zbyt wąskie łóżko może sprawić, że nastolatek nie będzie się wysypiał. A dojrzewanie to bardzo ważny okres w życiu każdego dziecka. Postaw na wygodne łóżka młodzieżowe z materacem sprężynowym. Tanie łóżka młodzieżowe mogą mieć zbyt słabą konstrukcję i cienki materac. A to sprawi, że mogą nie zapewnić optymalnej wygody Twojemu dziecku w czasie snu. 

Możesz też wybrać łóżka młodzieżowe podwójne, łóżka młodzieżowe metalowe. Pamiętaj, że dobre łóżka nie są tanie. Łóżka młodzieżowe z materacem to często duży wydatek. Jednak dzięki temu wraz z produktem otrzymujesz pewność, że mebel został wykonany z najwyższej jakości materiałów.

Łóżka młodzieżowe rozkładane — cechy charakterystyczne

Łóżka młodzieżowe tapicerowane można rozpoznać po kilku ważnych cechach charakterystycznych. Bez względu na to, czy wybierzesz białe łóżko młodzieżowe, czy łóżka tapicerowane młodzieżowe sprawdź, czy Twoje łóżko młodzieżowe jest:

Do pokoju nastolatka można wybrać już łóżko młodzieżowe dwuosobowe. Dodatkowa narzuta na łóżko młodzieżowe zabezpieczy pościel przed zabrudzeniami. Jeśli lubisz przedmioty funkcjonalne, przekonaj swoje dziecko do łóżka młodzieżowego pojedynczego z funkcją rozkładania. Łóżka piętrowe młodzieżowe nowoczesne to również dobra opcja, jednak nie wszystkie dzieci decydują się na takie rozwiązanie.

Czytaj także: Komfortowa sypialnia z łóżkiem tapicerowanym


Łóżka młodzieżowe 120x200 - czy warto wybrać powiększony model?

Nowoczesne łóżka młodzieżowe to modele przyszłościowe. Najczęściej dla nastolatków wybiera się łóżka młodzieżowe 120x200 zamiast łóżka młodzieżowego 180x90, ponieważ takie rozwiązanie jest bardziej funkcjonalne. Często również łóżko na antresoli, czyli łóżko piętrowe młodzieżowe z biurkiem nie zdaje egzaminu. Nastolatek w swoim pokoju powinien czuć się przede wszystkim wygodnie. Zapytaj swoje dziecko, jak ma wyglądać jego pokój. Jeśli zdecyduje się na standardowe łóżko postaw na łóżka młodzieżowe z pojemnikiem na pościelŁóżka dla dziewczyn młodzieżowe to takie z wysokim wezgłowiem, w ciekawym kolorze i opływowym kształcie. Chłopcy wolą proste formy i ciemne kolory.

Łóżka piętrowe młodzieżowe — praktyczne rozwiązanie nie tylko do małych wnętrz

Modne łóżka młodzieżowe powinny tworzyć spójną całość z meblami. Młodzieżowe łóżka mają zróżnicowane kształty i funkcje. Jednak zawsze powinny być przede wszystkim wygodne. Bez względu na to, czy chcesz postawić w pokoju łóżko młodzieżowe rozsuwane, czy pojedyncze na zakupy zabierz z sobą dziecko. Niech samo zdecyduje, jaki materac będzie wygodny i jakie łóżko będzie dla niego najlepsze. Łóżka piętrowe młodzieżowe to idealne rozwiązanie dla nastolatków, którzy lubią nietypowe rozwiązania. Materac na antresoli zapewnia większą dozę prywatności i nie zajmuje dużo miejsca w pokoju. 

Łóżka młodzieżowe dla dziewczyn — wygodne i piękne modele

Współczesne łóżka dziecięce i młodzieżowe pozwalają stworzyć optymalną strefę relaksu w każdym pokoju nastolatka. Dzieci lubią pokazywać ponad wszystko swój styl, niepowtarzalność i charakter. Utożsamiają się z miejscami, w których przebywają. Dlatego tak ważne jest, by łóżka do sypialni młodzieżowe były zgodne z ich oczekiwaniami. Łóżka młodzieżowe drewniane z szufladą lub łóżka młodzieżowe jednoosobowe rozkładane to zawsze świetna opcja. Ale tylko wtedy, gdy jest zgodna z indywidualnymi preferencjami dziecka.

Funkcjonale łóżka młodzieżowe dwuosobowe wysuwane, łóżka pojedyncze młodzieżowe z materacem oraz nietypowe łóżka młodzieżowe znajdziesz w ofercie sklepu internetowego Italia Style. Postaw na wysoką jakość i ciesz się pięknym wnętrzem!

Czytaj także: Sypialnia na miarę naszych czasów

Przeczytaj również