Mały narożnik z funkcją spania do każdego pomieszczenia

polecane produkty

Sofa narożna Plano 284X165cm

Sofa narożna Plano 284X165cm

22799.28 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Tapicerowana sofa narożna Boston 105X215cm

Tapicerowana sofa narożna Boston 105X215cm

25280.19 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Nowoczesna sofa narożna Florence

Nowoczesna sofa narożna Florence

23529.90 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Designerska sofa narożna Rob Peak

Designerska sofa narożna Rob Peak

21538.53 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Szara rozkładana sofa narożna Sofie

Szara rozkładana sofa narożna Sofie

5425.46 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Nowoczesny narożnik Silverstone

Nowoczesny narożnik Silverstone

31800.00 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Elegancki narożnik London Top

Elegancki narożnik London Top

18905.00 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Stylowy narożnik Madrid

Stylowy narożnik Madrid

20450.00 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Elegancki narożnik Nevers Top

Elegancki narożnik Nevers Top

17990.00 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych


Mały narożnik z funkcją spania to doskonały wybór. Pozwoli Ci udekorować pokój i stworzyć prawdziwą przytulną strefę wypoczynkową. Rozkładany mały narożnik z funkcją spania ma jednak różne kształty i warto wybrać model, który idealnie dopasuje się do Twoich przyzwyczajeń i wnętrza. Twój nowy mebel będzie centralnym elementem Twojego salonu - zanim go kupisz, dobrze zastanów się nad jego wyborem. Przejrzyj naszą kategorię małe narożniki, aby wybrać swój idealny mebel.

Małe narożniki z funkcją spania tanio

Przed podjęciem decyzji musisz zadać sobie kilka pytań. Przede wszystkim ważne jest, aby wziąć pod uwagę powierzchnię swojego pokoju. Rzeczywiście, nie powinieneś wybierać zbyt dużego modelu, jeśli Twoja powierzchnia jest mała. Wtedy decydującym kryterium będzie również liczba miejsc. Odkryj wszystkie istotne cechy małych rozkładanych narożników z funkcją spania i dokonaj najlepszego wyboru. W naszym sklepie znajdziesz najpopularniejsze i najmodniejsze narożniki, takie jak:

Mały narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel - oszczędność miejsca

Przede wszystkim musisz się zastanowić jakiego małego narożnika z funkcją spania potrzebujesz i czy ma on mieć pojemnik na pościel. Jaki jest rozmiar pokoju docelowego? Oczywiste jest, że nie będzie Cię stać na format XL, jeśli Twój salon jest raczej ciasny. Jednak nie panikuj, istnieje model narożnika dla każdej konfiguracji pomieszczenia!

Narożnik z funkcją spania do małego salonu lub kawalerki

Mieszkasz w kawalerce, lub masz mały salon? Kompaktowy mały rozkładany narożnik z funkcją spania i pojemnikiem na pościel sprawdzi się idealnie. I nie myśl sobie, że zajmie on więcej miejsca niż klasyczna sofa. Wręcz przeciwnie, w szczególności pozwoli Ci ubrać kąty pomieszczenia, które często są bardzo trudne do aranżacji. Narożnik zwykle pozwala zaaranżować nieużywaną przestrzeń w pokoju, ale dzięki sofie w kształcie litery L, w końcu będziesz mógł zoptymalizować to miejsce. Aby uzyskać jeszcze lepiej zarządzaną powierzchnię, wybierz model ze schowkiem pod szezlongiem.

Czytaj także: Narożnik granatowy: moda czy klasyka

Małe narożniki z funkcją spania codziennego

Wybierz kształt swojej sofy zgodnie z głównym pokojem. Przed zakupem dokładnie przestudiuj wymiary swojego salonu. Wiele pomiarów jest lepszych niż jeden! Twój mały narożnik z funkcją spania to ważna inwestycja - szkoda byłoby po zakupie stwierdzić, że nie pasuje do miejsca, które sobie zaplanowałeś. Nie zatrzymuj się na wymiarach złożonego narożnika, będziesz musiał również wziąć pod uwagę przestrzeń, jaką zajmuje po rozłożeniu. Twój mały rozkładany narożnik z funkcją spania to mebel zajmujący niewiele miejsca, który będzie bardzo cenny na co dzień. Pod warunkiem, że dobrze wpasuje się w Twoje wnętrze! Więc wykonaj pomiary na ziemi, sprawdzając wymiary całego mebla (możesz do tego użyć papierowej taśmy malarskiej). Powinieneś być w stanie łatwo go rozłożyć i złożyć bez wpadania na inne meble. Te wskazówki mogą się niektórym wydawać oczywiste. Niestety, zbyt często zdarza się pospieszyć z zakupem pięknego małego narożnika z funkcją spania, nie biorąc pod uwagę wszystkich tych aspektów.


Rozkładany mały narożnik z funkcją spania do przytulnego wnętrza

Mały narożnik z funkcją spania jest idealnym wyborem i sam w sobie jako mebel wystarczy, by udekorować Twój pokój. Nie musisz zaśmiecać swojego salonu mnóstwem mebli! Możesz go również użyć do stworzenia separacji między otwartą kuchnią lub jadalnią, a strefą wypoczynkową. W takim przypadku sprawdzi się idealnie do stworzenia przyjaznego i przytulnego miejsca do mieszkania. W najmniejszej wersji narożnik oferuje 3 miejsca, ale może pomieścić do 5 osób i więcej. Tradycyjny narożnik ma kształt litery L. Może oferować kąt prawy lub lewy, co w niektórych przypadkach może być odwracalne. Zwrot jest również ważnym kryterium, które należy wziąć pod uwagę. Aby zrozumieć, kąt prawy lub lewy jest zdefiniowany, gdy stoisz twarzą do sofy. W zależności od konfiguracji Twojego pokoju będziesz musiał wybrać odpowiedni model.

Mały narożnik z funkcją spania do większych pomieszczeń

Jeśli masz duży salon, możesz zafundować sobie model panoramiczny lub zakupić kilka małych narożników z funkcją spania i stworzyć duży modułowy narożnik. W przeciwieństwie do klasycznego formatu będzie mieć kształt litery U, dzięki czemu oferuje podwójne miejsce do spania. Takie narożniki są szczególnie odpowiednie dla rodzin wielodzietnych lub osób, które regularnie przyjmują gości. Aby uzyskać jeszcze więcej miejsc do siedzenia, możesz całkowicie uzupełnić strefę relaksu dużymi, przytulnymi pufami.

Eleganckie małe narożniki z funkcją spania do salonu

Przekonasz się, że mały narożnik z funkcją spania jest na tyle eleganckim meblem, że wystarczy do stworzenia szykownego i nowoczesnego wnętrza. Aby to podkreślić, najlepiej nie zaśmiecać pokoju zbyt dużą ilością bibelotów czy mebli. Wybierz dużą bibliotekę lub duży kredens, zamiast mnożyć małe meble. Następnie pamiętaj, aby dopasować styl i kolor narożnika do swojej dekoracji.

Konfiguracje małych narożników z funkcją spania

Małe narożniki z funkcją spania oferują kilka różnych konfiguracji. Model w formie litery L, oferuje kąt lewy lub prawy. Czasami kąty mogą być odwracalne - możesz zainstalować sofę w jednym lub drugim kierunku. Ale kiedy tak nie jest, konieczne jest dokonanie właściwego wyboru od samego początku.

Zobacz również: Sofy rozkładane - wygodne za dnia i w nocy

Małe narożniki z funkcją spania możesz połączyć w duży model

Szukasz dużego narożnika do swojego pokoju? Pamiętaj o tym, że możesz połączyć dwa modele małych narożników z funkcją spania i stworzyć przytulne miejsce do przyjmowania gości.

Dzięki kształtowi litery U oferuje dużą liczbę miejsc i może pomieścić od 7 do 9 gości w zależności od wybranych wymiarów. Ten imponujący format będzie bardziej odpowiedni do dużych przestrzeni. Nie zaleca się montowania go między trzema ścianami - ten model jest przeznaczony do siedzenia pośrodku dużej przestrzeni mieszkalnej.

Małe przestrzenie i narożniki z funkcją spania

Małe przestrzenie nie muszą pozbawiać się zalet i elegancji rozkładanego narożnika. Czy masz ograniczony salon? Nadal możesz zakochać się w kompaktowym modelu, który doskonale ozdobi rogi Twojego pokoju. Mały narożnik z funkcją spania oferuje zazwyczaj 3 miejsca siedzące, ale także schowek. Pozwala maksymalnie zoptymalizować przestrzeń! Ponadto pozwoli na posiadanie dodatkowego łóżka tak szybko, jak to konieczne.

Przeczytaj również