Modele wąskich szaf, które będą najlepsze do przedpokoju

polecane produkty

Szafa 5-drzwiowa Siena Night Avorio

Szafa 5-drzwiowa Siena Night Avorio

21258.09 PLN
Dostępność do 21 dni
Dodaj do ulubionych
Szafa przesuwna Amalti-Full

Szafa przesuwna Amalti-Full

6790.00 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Szafa przesuwna Amalti-Full w 2 kolorach

Szafa przesuwna Amalti-Full w 2 kolorach

6600.00 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
4-drzwiowa szafa Mara

4-drzwiowa szafa Mara

9555.87 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Szafa Butterfly jednodrzwiowa

Szafa Butterfly jednodrzwiowa

9729.30 PLN
Dostępność do 45 dni
Dodaj do ulubionych


Szeroki przedpokój to marzenie wielu właścicieli niewielkich mieszkań. Z reguły mieszkańcy starych budynków muszą rozważyć kilka opcji, zanim znajdą najbardziej racjonalne rozwiązanie, aby mały korytarz był piękny i funkcjonalny. Wyposażenie małego obszaru w wąską szafkę w korytarzu jest uważane za najlepszą opcję.

Wąskie szafy na ubrania i jej zalety

Zalety i wady wąskiej szafy:

W nowoczesnych korytarzach wąska szafa w przedpokoju może zastąpić wbudowane meblościanki. Główne zalety nowoczesnego modelu wąskiej szafy to:

Wady konstrukcyjne obejmują możliwą awarię systemu drzwi przesuwnych, ale tego problemu można uniknąć, wybierając wysokiej jakości wąskie szafy do wyposażenia przedpokoju z naszego sklepu.

Oferujemy kilka rodzajów wąskich szaf przesuwnych i z drzwiami na zawiasach:

Oprócz swojej praktyczności, meble gabinetowe dobrze radzą sobie z funkcją dekoracyjną, fronty takich wąskich szaf można dobrać do dowolnego projektu. Jeśli powierzchnia przedpokoju ma niestandardowe wymiary, szafę można zamówić według indywidualnych wymiarów, uwzględniając wszystkie cechy pomieszczenia.

Materiały produkcyjne, z jakich wykonuje się wąskie szafy na ubrania do przedpokoju lub sypialni

Nowoczesnewąskieszafy do przedpokoju lub sypialni wykonane są z szerokiej gamy materiałów, które spełniają wszystkie ustalone normy bezpieczeństwa:

Skrzydło drzwi w konstrukcjach przesuwnych i wahadłowych ma unikalny design, niezawodnie ukrywa całą zawartość szafy. Najpopularniejsze to:

Fronty wąskich szaf pokryte specjalną farbą kredową mogą służyć jako deski kreślarskie / tablice do pozostawienia informacji lub rysunków - będzie to doskonałe rozwiązanie do domu, w którym mieszkają małe dzieci.

Czytaj także: Szafy narożne, czy klasyczny - poznaj zalety tych mebli


Jak zaprojektować wnętrze wąskiej szafy? Wąska szafa do przedpokoju 40 cm - z półkami, z drążkiem, narożne

Wąska szafa na korytarzu z reguły ma najbardziej funkcjonalny układ, co oznacza obecność wieszaków na odzież wierzchnią, półek na buty, wieszaków na czapki i stylowych akcesoriów. Ilość i jakość wyposażenia wnętrza w dużej mierze zależy od liczby osób mieszkających w domu. Do małego przedpokoju idealna jest szafa z jednymi lub dwoma drzwiami. Wymiary szafki dobierane są w zależności od powierzchni pomieszczenia. Najczęściej ich głębokość wynosi 40 centymetrów, dlatego wszystkie miejsca do przechowywania powinny być rozmieszczone jak najbardziej ergonomicznie.

Wydziel strefy w wąskiej szafie na ubrania

Aby meble nie powodowały żadnych niedogodności podczas pracy, eksperci zalecają warunkowe podzielenie wnętrza na trzy strefy:

W projekcie szuflad stosuje się zazwyczaj kilka opcji mechanizmów przesuwnych. Fronty do wąskiej szafki w przedpokoju powinny mieć zwiększoną trwałość i niezawodność, ponieważ obciążenie jej jest znacznie większe niż w przypadku mebli w innych pomieszczeniach.

Zobacz również: Szafy przesuwne: przechowywanie nigdy nie było aż tak proste!

Jak wybrać wąską szafę? Wąskie szafy do przedpokoju z lustrem

Meble w wąskim przedpokoju należy dobierać z dużą starannością. Muszą cechować się dużą funkcjonalnością i dobrze się ze sobą komponować. Korytarz z reguły nie ma okien, dlatego zaleca się zaprojektowanie jasnego pokoju w odcieniach beżu lub bieli.

Najwygodniej jest kupić wąskie szafy w zestawie. System modułowy sprawi, że pomieszczenie będzie stylowe i uporządkowane. Dzięki kompetentnemu i racjonalnemu podejściu do wyboru mebli, w wąskim przedpokoju możesz stworzyć ergonomiczną przestrzeń życiową, która zapewni maksymalny komfort i wygodę wszystkim mieszkańcom domu przez wiele lat.

Przeczytaj również