Nowoczesne krzesła do jadalni

polecane produkty

Krzesło na płozach Sidera

Krzesło na płozach Sidera

816.72 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Krzesło Sidera

Krzesło Sidera

889.29 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych


Można powiedzieć, że jadalnia jest miejscem spotkań. To w niej udaje nam się w końcu spokojnie usiąść do posiłku z rodziną, po całym dniu pełnym obowiązków i ważnych spraw. Nagle na obiad czy kolację zbieramy się z nimi przy stole, by nie tylko zjeść posiłek, ale też porozmawiać i umocnić więzi rodzinne. W dodatku w jadalni spotykamy się również z bliskimi osobami, organizujemy imprezy i świętujemy ważne dla nas chwile. Wspólny stół zawsze jednoczył ludzi. A przy tym stole nie może zabraknąć nowoczesnych krzeseł do jadalni. 

Krzesła do jadalni nie muszą wyglądać klasycznie. Skoro jest to tak ważne miejsce w domu, warto zadbać o jego wyjątkową aranżację. Nowoczesne krzesła z włoskich kolekcji nie dość, że są wykonane z wysokiej jakości materiałów, to w dodatku posiadają oryginalny wygląd. Przy odpowiednio dobranym stole nie tylko zapewnią wygodę podczas spotkań z rodziną czy przyjaciółmi, ale również staną się ozdobą jadalni.

Krzesła z oryginalnym oparciem

Nowoczesne krzesła włoskie są tworzone przez najlepszych projektantów z Italii. Jedne z nich posiadają klasyczne kształty, inne wyróżniają się na tle innych ciekawą formą. Często główną ich ozdobą jest oryginalne oparcie, które tak właściwie może być formowane na różne sposoby.

Przykładem takiego krzesła jest włoskie krzesło Stella wykonane z masy plastycznej. Mebel jest bardzo lekki, a przy tym niezwykle ozdobny. Nie jest to typowe krzesło, które można spotkać w każdym sklepie. Stella to nowoczesny mebel, który został starannie zaprojektowany we Włoszech. Dostępne są jego cztery opcje wybarwienia - biała, czarna, w odcieniu zielonego i brązu. Wszystkie kolory są uniwersalne i można dzięki nim stworzyć unikatowe aranżacje jadalni.

Każde krzesło posiada cztery proste nogi i wyjątkowe oparcie, które stworzone zostało w bardzo artystyczny sposób. Oczywiście nadal mebel pozostaje wygodny i z pewnością sprawdzi się podczas każdego spotkania jako towarzysz wielu rozmów i szczęśliwych chwil.

Modne połączenia

Obecnie bardzo modne, a przy tym niezwykle estetyczne są meble stanowiące połączenie różnych materiałów czy form. Nie tylko świetnie wyglądają, ale też nie sprawiają trudności w dopasowaniu do nich innych elementów wyposażenia.

W myśl tej idei powstają również nowoczesne krzesła. Siedzisko włoskiego krzesła Sidera zostało wykonane z masy plastycznej, natomiast jego postawa dostępna jest w trzech wariantach: na płozach, kółeczkach albo w formie klasycznej - czterech nóg uformowanych z drewna bukowego. Wszystkie opcje są wzmocnione metalową, chromowaną konstrukcją. Co więcej mebel posiada aż 6 wariantów kolorystycznych. Nie trudno więc dopasować go do aranżacji jadalni, jak i własnych upodobań. Warto także zwrócić uwagę na jego lite siedzisko połączone z oparciem z przecinających się linii.

Design tego krzesła jest mistrzowski, a każda jego wersja sprawdzi się w niejednej nowoczesnej jadalni, jak i innych pomieszczeniach.

Przeczytaj również