NOWOCZESNE SOFY, FOTELE, KRZESŁA I ŁAWY DO OGRODU I NA TARAS

polecane produkty

Tapicerowane krzesło Slim Slita cu

Tapicerowane krzesło Slim Slita cu

1113.15 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Krzesło Ceser

Krzesło Ceser

1549.80 PLN
Dostępność do 28 dni
Dodaj do ulubionych
Krzesło Herita

Krzesło Herita

1092.24 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Krzesło Lapame

Krzesło Lapame

728.16 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Nowoczesne krzesło Olympia-L

Nowoczesne krzesło Olympia-L

2063.94 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Designerskie krzesło Olympia-PL

Designerskie krzesło Olympia-PL

2194.32 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych


Niezależnie od wielkości i aranżacji ogrodu każdy z nas marzy, by zapełnić do funkcjonalnymi i eleganckimi meblami do ogrodu. W naszej propozycji znajdują się specjalnie dla Państwa meble o różnym charakterze wykończenia i stylizacji tak, by móc swobodnie wykorzystać je w ogrodzie, na balkonie lub tarasie i by nieustannie były spójne z wystrojem wewnątrz domu. Te włoskie meble ogrodowe - są kunsztem meblarskim w zagospodarowaniu ogrodów.

 

wygodne meble do ogrodu i na taras


Czytaj także: Klasyczna sofa do salonu

Jeśli myślimy o wygodnym odpoczynku na świeżym powietrzu, pierwsze co może przyjść na myśl, to wygodna sofa. Modne w tym roku kolory mebli do nowoczesnych ogrodów to przygaszony brąz i szarości. Sofy do ogrodu są nie tylko komfortowe ale często zaprojektowane, by tworzyć designerskie komplety, nie mniej ciekawe niż te wewnątrz salonów w domu. Hitem tego lata są meble wykończone plecionym, trwałym sznurkiem w kolorze mebla. Kolorystyka ta, pozwala płynnie przechodzić ze strefy zagospodarowanej, do tej naturalnej, świeżej. Dzięki temu, czujemy się bardziej odprężeni, nawet, jeśli o tym nie wiemy. Meble do ogrodu mogą mieć styl nowoczesny, skandynawski, loftowy - a przedstawione sofy wchodzą w skład całych kompletów razem z fotelami i krzesłami, a także stołem lub ławą. Można się w nich rozmarzyć przy czytaniu książki lub gazety na świeżym powietrzu, na komfortowej sofie w ogrodzie. Zapach kwiatów, śpiew ptaków nad głowami. Czego chcieć więcej?

 

stół do ogrodu z drewnianym blatem


W propozycji znajdą Państwo nie tylko pojedyncze 2, 3 osobowe sofy na nóżkach do ogrodu, ale także genialne rozwiązanie łączonych szezlongów, które mogą stanowić dwie osobne sofy, jedną długą lub miejsce szerokie do wygodnego położenia się nawet w kilka osób. Fotele do ogrodu mogą być  ciekawym dodatkiem lub jeśli miejsce na to nie pozwala, stać się głównym elementem wypoczynkowym na tarasie czy balkonie, albo zupełnie nowocześnie na niezabudowanej werandzie, pod namiotem ogrodowym lub parasolem. Fotele podobnie jak sofy mogą mieć wykończenie oparcia w postaci modnego sznurka plecionego w siatkę i ciekawe wzory, ale na ich powierzchni oparcia i siedziska i tak pojawiają się poduchy wypełnione miękką pianką, a tapicerka jest wodoodporna, dlatego świetnie sprawdzają się w różnych warunkach atmosferycznych. W szczególności na małym obszarze, gdzie nie zmieści się ogrodowa sofa fotele spełnią rolę miejsca do wypoczynku i komfortowego spędzenia czasu pijąc kawę o poranku lub wieczorem jedząc romantyczną kolację we dwoje.

 

sofa na taras łączona z dwóch szezlongów


Niezależnie jednak od wielkości balkonu czy tarasu niezbędna jest ława ogrodowa. Włoski styl pozwala poczuć wakacyjny klimat, a to za sprawą wizerunku ław zewnętrznych. Są one niskie, przypominają stoliki kawowe, a jednak ich blaty są pojemne, bo często mają stworzyć miejsce do wspólnego grillowania i spożycia posiłku, kameralnej imprezy w gronie najbliższych. Jednak jeśli do dyspozycji jest duży taras i ogród, dobrze jest wykorzystać jego możliwości i przygotować komplet z wysokim, eleganckim stołem. To przy nim będziemy mogli wygodnie zjeść, porozmawiać z przyjaciółmi, a dzieci na świeżym powietrzu odrobią lekcje lub pobawią się. Do każdego z tych namiotów do ogrodu dobrać można całe komplety mebli włoskich z naszego asortymentu, a wśród nich będzie komfortowa sofa do ogrodu, fotel i designerskie krzesło, a także funkcjonalny stół lub ława. Chyba, że... Państwa marzeniem jest piękny parasol do ogrodu lub na taras . Oto nasze designerskie i nowoczesne rozwiązania. Do wyboru do koloru. A każde z nich z całą pewnością spełni Państwa oczekiwania.

Czytaj także: Piękno i elegancja - niepowtarzalne meble w stylu florenckim

 

Przeczytaj również