Pokój dla dziecka urządzony we włoskim stylu


Pokój dla dziecka powinien być nie tylko funkcjonalny, ale też piękny i stylowy. To w końcu ważne, aby nasza pociecha czuła się w swoim kąciku niezwykle dobrze i przytulnie. Świetnym pomysłem na urządzenie pokoju dziecięcego jest włoski styl.

Urządzając pokój dla naszego dziecka musimy niejednokrotnie wybierać pomiędzy wygodą i funkcjonalnością, a atrakcyjnym wyglądem. Wybór odpowiednich mebli to czasem konieczność pójścia na kompromis – wybieramy te bardziej funkcjonalne ale rezygnujemy przy tym z ciekawego designu. Istnieje jednak możliwość połączenia wszystkich tych cech? Otóż, tym doskonałym rozwiązaniem jest po prostu zakup mebli włoskich do pokoju dziecka. Mogą to być dowolne pojedyncze meble, z których stworzyć możemy zupełnie dowolną kompozycję, a może to być również kompletny zestaw meblowy. Meble włoskie łączą w sobie bowiem styl, komfort użytkowania i jednocześnie doskonałą jakość. Pokój dziecka urządzony włoskimi meblami zawsze prezentować się będzie perfekcyjnie, a dziecko będzie chciało w nim przebywać non stop.

Propozycja mebli włoskich do pokoju dziecięcego jest bardzo różnorodna. Warto sprawdzić ofertę sklepu Italiastyle – dostępne są tam zarówno zestawy mebli do pokoju dziecięcego, jak też inne zupełnie samodzielne meble, z których stworzyć można swoją wymarzoną kompozycję.

Jeżeli szukamy całego kompletnego zestawu, idealnym rozwiązaniem z oferty Italiastyle będzie na przykład włoska kolekcja mebli dziecięcych ROLLINO – zestaw 4 w1. Są to białe meble, dekorowane kolorowymi kuleczkami drewnianymi – prezentuje się to niezwykle uroczo. W skład zestawu wchodzi łóżeczko na kółkach blokowanych. Wyposażone w opuszczaną barierkę, z czego jedną stronę barierki można zdjąć. Kolejnym elementem zestawu jest komoda. Nie jest to standardowy zwykły mebel – wyposażona jest bowiem w wygodny przewijak, pod którym znajduje się wanienka. Zestaw wyposażony jest też w pojemną szafę. W jej środku znajdują się cztery półki oraz przestronne miejsce do zawieszenia ubrań dziecka. Zestaw ROLLINO to również delikatna pościel, która idealna będzie dla maluszka. Takie meble spełnią oczekiwania rodziców, jak również przypadną do gustu małym użytkownikom.

Oferta Italiastyle to również łóżeczka z kolekcji mebli dziecięcych. Są to starannie wykonane meble, które wyróżniają się swoim nowoczesnym designem. Dostępne w wielu wybarwieniach, dzięki czemu można je dopasować do rozmaitych aranżacji dziecięcego pokoju. Łóżeczka są w całości wykonane z surowców doskonałej jakości i w pełni bezpiecznych dla dziecka – a to bardzo ważne, aby każdy element mebla przeznaczonego dla maluszka spełniał wszelkie normy jakości i bezpieczeństwa.

Dziecięcy pokój we włoskim stylu to rozwiązanie idealne dla każdego, kto ceni sobie świetną jakość mebli, ich ciekawy design i oczywiście wygodę codziennego użytkowania. Meble włoskie spełnią oczekiwana nawet tych najbardziej wymagających użytkowników.

Przeczytaj również