PRAKTYCZNE BIURO DOMOWE I NIE TYLKO

polecane produkty

FOTEL BIUROWY B32 OFFICE PLUS ART.643 - IMPORT WŁOCHY

FOTEL BIUROWY B32 OFFICE PLUS ART.643 - IMPORT WŁOCHY

2460.00 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Biurko Lassi w stylu skandynawskim

Biurko Lassi w stylu skandynawskim

5285.31 PLN
Dostępność do 45 dni
Dodaj do ulubionych
Industrialne biurko District

Industrialne biurko District

1603.91 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych


Nie każdy z nas wykonuje swoją pracę w biurze, zatrudniony w wielkiej korporacji, gdzie pracodawca ustawia masowo biurka. W takich miejscach często ciężko się pracuje, nie tylko ze względów atmosfery, ale i niewygodnych mebli do pracy. W mniejszych firmach, pracodawca częściej dba o to, by fotel gabinetowy lub biurko w biurze były zgodne z normami, nie tylko statystycznymi, ale i zwyczajnej wygody pracownika. Sam też korzysta z komfortowych rozwiązań. Ale biuro w firmie to nie jedyna możliwość wykonywania pracy biurowej. W przypadku wolnych zawodów jak architekt freelancer, redaktor, copywriter, a także nauczyciel, wykładowca - pracę wykonuje się w domu. Przedstawiamy zatem dzisiaj kilka ciekawych rozwiązań, które można wykorzystać zarówno w biurze czy gabinecie w pracy, jak i w domowym biurze.

 

loftowe biurko w kolorze czarnym


W mieszkaniach, gdzie nie dysponujesz dużym metrażem do aranżacji biura, a nawet niekiedy jedyną możliwością jest po prostu zagospodarowanie niewielkiej przestrzeni pokoju dziennego, idealnym staje się regał w wbudowanym biurkiem. Ustawiony przy ścianie nie zajmuje dużo miejsca. Pod ręką zawsze są półki z najpotrzebniejszymi książkami lub materiałami, a choć blat biurka nie jest bardzo duży, stanowi wystarczający obszar do ustawienia komputera, zeszytu, długopisu, kubka z kawą. Przykładem takiego rozwiązania jest modułowy system OK, który można tworzyć zgodnie z własnymi potrzebami i wolnym miejscem, a do niego biurowy, profilowany fotel biurowy SUNNY PLASTIC i miejsce do pracy w domu, ale nie tylko, jest idealne. Taki układ nadaje się także do pokoju dziecka czy młodzieżowego, małych biur i gabinetów w firmach.

 

fotele biurowe z wygodnym siedziskiem


Czytaj także: Na co zwrócić uwagę wybieracjąc meble do restauracji?

Do większych pomieszczeń, gdzie zależy Wam na urządzaniu, stylowego, industrialnego miejsca do pracy, polecamy biurko MANFORE. Jest czarne, metalowe, posiada dodatkową wąską półeczkę i miejsce na przybory. Jest praktyczne i nowoczesne. Do bardziej klasycznych miejsc pracy zarówno w pokoju dziennym, domowym gabinecie czy pokoju dziecka, polecane sa biurka w stylu skandynawskim. Mają one charakterystyczne dla tego stylu nóżki drewniane, obszerny blat do pracy, a niektóre z nich dodatkowe półeczki lub szuflady. Mogą występować w tradycyjnej bieli, szarości i w połączeniu z brązem wyglądają naprawdę modnie i przytulnie. Jakie krzesła biurowe do takich biurek? Każde z naszej serii MIDJ, będzie idealnym do skandynawskich biurek. Są to fotele gabinetowe obrotowe, na kółkach lub bez kółek. Należą do praktycznych mebli, które ułatwiają pracę i spędzanie przy biurku wielu godzin. A przy tym wyglądają designersko. Wśród włoskich krzeseł biurowych, można śmiało wybierać, by znaleźć to jedno jedyne, w ulubionym kolorze lub o ciekawym kształcie.

 

biurko w stylu skandynawskim


Co dalej? Bo przecież biuro to nie tylko biurko i wygodny fotel, to także regały zarówno do domowych jak i firmowych biur, pomieszczeń małych i dużych. Najlepiej by były designerskie i pojemne, urzekną wtedy nie tylko estetyką, ale i praktycznością. Modułowy panel ścienny OK spełnia te wymagania, ale można także dopasowując się do aranżacji skandynawskich, loftowych lub klasycznych wybrać jeden z tych: COCO, DALSTON lub ELETTRA. Jakie dodatki i drobiazgi, o których można zapomnieć, a powinno się mieć? Z pewnością w biurze potrzebny będzie zegar, lampa biurowa lub podłogowa, dywan. Stanowią one podstawę dodatków niezbędnych do praktycznego korzystania z miejsca pracy, ale i estetycznych walorów, które powodują, że pracuje się lepiej.

 

obrotowe fotele biurowe


Decyzja należy do Ciebie. Przy wyborze mebli do biura domowego jak i firmowego należy pamiętać przede wszystkim o komforcie pracy. W końcu to przy biurku spędzamy większość dnia. W przypadku biurka dla dziecka lub młodzieży, przy odrabianiu lekcji - meble powinny być dopasowane do wysokości dziecka, i mieć profilowane oparcie, by kręgosłup był ułożony w prawidłowy sposób. Z włoskimi meblami z naszego asortymentu łatwo stworzyć niepowtarzalne wnętrze biura art deco, loftowego, skandynawskiego, a także klasycznego. Marzysz o swoim biurze? Wyobraź je sobie i po prostu sięgnij po odpowiednie meble. Spełnimy każde Twoje oczekiwania. I damy jeszcze więcej: jakość i solidność.

Czytaj także: Mobilne stoły konferencyjne

Przeczytaj również