Sofa z funkcją spania – doskonałe rozwiązanie do pokoju gościnnego i dziennego

polecane produkty

Stylowa sofa Sirmone Standard 182cm

Stylowa sofa Sirmone Standard 182cm

10049.10 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych


Sofa z funkcją spania to wiele zalet. Za dnia mebel posłuży jako wygodne siedzisko, natomiast nocą zapewni komfortowy sen. Sofa taka to świetne rozwiązanie do wyposażenia pokoju, w którym przyjmujemy i nocujemy gości.

Praktyczna sofa

Sofa to niezbędny element wyposażenia każdego salonu lub pokoju. Warto inwestować w mebel, który spełni wiele funkcji. Niejednokrotnie zdarza się, że musimy kogoś przenocować – wtedy właśnie sofa z funkcją spania sprawdzi się doskonale. Sofa, która służy też za łóżko to świetna propozycja do małych wnętrz, gdzie nie ma miejsca na zaaranżowanie oddzielnej sypialni ze standardowym łóżkiem. Wybierając sofę z funkcją spania warto szczególną uwagę zwrócić na jej jakość – w końcu będzie ona eksploatowana niejako podwójnie. Dobrze więc, jeżeli będzie to mebel wykonany z najlepszej jakości surowców i materiałów. Oczywiście równie ważny jest sam design sofy, który dobieramy już indywidualnie – w zależności od stylizacji danego wnętrza.

Sofa z funkcją spania to mebel uniwersalny i bardzo praktyczny, który nadal wiedzie prym wśród klientów. Oferta tego typu mebli jest bardzo szeroka. Na szczególną uwagę zasługują sofy włoskie z oferty Italiastyle.pl

Sofa wygodna i piękna

Sofa z funkcją spania to nie tylko mebel praktyczny, może też być piękna i stanowić doskonałą ozdobę wnętrza. Mebel taki może służyć przez lata, dlatego warto wybrać sofę włoską, której jakość wykonania zagwarantuje użytkowanie przez długi czas.

Interesującą propozycją jest sofa włoska Empoli. Jest to trzyosobowa sofa z funkcją spania. Dostępna w wersji z tapicerką skórzaną, jak również tapicerką z tkaniny, wszystkie w różnych wybarwieniach. Tapicerkę z tkaniny można z powodzeniem zdjąć, co bardzo ułatwia czyszczenie. Do tapicerki skórzanej dołączony jest natomiast specjalny zestaw do pielęgnacji. Sofa zaprojektowana została w taki sposób, aby gwarantować najwyższy komfort wypoczynku oraz zdrowy i wygodny sen.

Inną ciekawą propozycją z oferty Italiastyle.pl jest włoska sofa Sirmione Standard. Sofę można kupić w tapicerce skórzanej lub z tkaniny. Szeroki wybór kolorów to możliwość dopasowania sofy perfekcyjnie do konkretnej aranżacji wnętrza. Cała konstrukcja sofy jest bardzo solidna i stabilna. Dzięki wysokiej jakości materiałów użytych do jej produkcji, sofa jest bardzo wygodna i doskonała do codziennego wypoczynku oraz snu. Mebel dostępny jest też w opcji bez funkcji spania.

Przeczytaj również