Stylowe biurko do gabinetu

polecane produkty

Designerskie biurko Genesis 10 GNS

Designerskie biurko Genesis 10 GNS

21053.91 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Nowoczesne biurko Genesis 07 GNS

Nowoczesne biurko Genesis 07 GNS

21702.12 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Nowoczesne biurko Master MP N 92

Nowoczesne biurko Master MP N 92

26155.95 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Modernistyczne biurko Master P8- IMPORT WŁOCHY

Modernistyczne biurko Master P8- IMPORT WŁOCHY

22420.44 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Biurko gabinetowe Master P2

Biurko gabinetowe Master P2

22276.53 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych


Gabinet to efektywne miejsce pracy, które można zaaranżować zarówno w przestrzeni domowej, jak i w przestrzeni biura. Jest to przestrzeń, w której można odizolować się od rodziny, a także od współpracowników, aby w spokoju przeczytać dokumenty, przeprowadzić ważne rozmowy telefoniczne, jak również chwilę odetchnąć od natłoku pracy. W dzisiejszych czasach miejsce pracy powinno być urządzone schludnie i zgrabnie, aby nadmiernie nie rozpraszać, jednakże coraz częściej staje się ono przestrzenią częściowo lub w pełni spersonalizowaną. Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia eleganckiej, a zarazem praktycznej przestrzeni gabinetu jest biurko oraz fotel biurowy. O fotelach biurowych wspominaliśmy już nie raz, dlatego dzisiaj skupimy się na wyborze ergonomicznego biurka, które nie tylko będzie się prezentowało estetycznie, ale również zapewni komfortowe miejsce nawet wielogodzinnej pracy.


ergonomiczne biurko gabinetowe


Biurko będzie głównym elementem gabinetu, dlatego nie wolno pozwolić, aby odstawało dekorem od reszty pomieszczenia. W dzisiejszych czasach na rynku meblowym dostępnych jest wiele modeli biurek, dzięki czemu praktycznie każdy będzie mógł dopasować je do swoich indywidualnych gustów oraz preferencji. Włoskie biurka to kwintesencja luksusu oraz funkcjonalności — można wybierać spośród biurek pojedynczych, wielostanowiskowych, a także biurek narożnych czy biurek z regulowaną wysokością oraz nachyleniem blatu. Wygląd biurek włoskich idzie w parze z ich funkcjonalnością, dlatego bez problemu można dopasować wykończenie biurka do stylistycznej aranżacji wnętrza. Dużą popularnością mebli do gabinetów cieszą się biurka ekskluzywne — przykładem będzie model MASTER P10. To ergonomiczne biurko jest połączeniem elegancji z funkcjonalnością — blat wraz z podstawą są dostępne w kilku estetycznych wariantach. Przykładem równie eleganckiego biurka, jednakże przeznaczonego do gabinetu o większej powierzchni użytkowej jest model MASTER P2, do którego dodana jest praktyczna dostawka tworząca biurko narożne. Obok nowoczesnego biurka nikt nie przejdzie obojętnie!

Do małego gabinetu urządzonego w domu, który będzie wykorzystywany do pracy zdalnej, najczęściej wybierane są biurka kompaktowe, które pozwalają na komfortową pracę, jednocześnie nie zabierając zbyt wiele miejsca użytkowego. W domowych warunkach idealnie sprawdzą się biurka o prostym, a zarazem przyjaznym designie. Przykładem nowoczesnego, a zarazem funkcjonalnego biurka jest model DISTRICT-HOME OFFICE, który pochodzi od włoskiego producenta mebli Bizzotto. Industrialne biurko idealnie odnajdzie się w domowym gabinecie, a także w pokoju młodzieżowym. Biurko wyposażone jest w specjalną wyrwę w podwyższonym rancie, przez którą będzie można poprzekładać kable od laptopa czy komputera stacjonarnego. Natomiast podwyższone ranty zapobiegną spadaniu ołówków i długopisów na podłogę podczas pracy.luksusowe biurko obszyte skórą


Klasyczne biurka wykonywane są z wysokogatunkowego drewna, natomiast biurka nowoczesne najczęściej tworzone są ze stali oraz z hartowanego szkła. Szklane biurko będzie idealnym wyborem do modernistycznego lub skandynawskiego gabinetu. Stylowe włoskie biurko pomoże zarówno w wygodnym korzystaniu z komputera, jak i sporządzaniu dokumentacji. Dzięki niemu każdy gabinet stanie się praktycznym pomieszczeniem. W dodatku dzięki włoskim projektantom mebel ten wygląda luksusowo i estetycznie się prezentuje w niemal każdym wnętrzu. Przykładem szklanego biurka będzie model RONDO, który z pewnością przypadnie do gustu zwolennikom minimalizmu z luksusowym akcentem wykończenia. Transparentny blat w połączeniu z nogami chromowanymi wizualnie powiększy wnętrze, dzięki czemu biurko odnajdzie się nawet w niewielkich gabinetach.

Przeczytaj również