Szara kuchnia? Czemu nie.

polecane produkty

Panel RTV Pixel

Panel RTV Pixel

12156.71 PLN
Dostępność do 28 dni
Dodaj do ulubionych
Panel RTV Vision

Panel RTV Vision

14040.08 PLN
Dostępność do 28 dni
Dodaj do ulubionych
Szafka RTV Lisa White

Szafka RTV Lisa White

4996.26 PLN
Dostępność do 28 dni
Dodaj do ulubionych
Mała szafka RTV Lisa White

Mała szafka RTV Lisa White

4361.58 PLN
Dostępność do 28 dni
Dodaj do ulubionych
Szafka RTV Palma dąb naturalny

Szafka RTV Palma dąb naturalny

1807.73 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Szafka RTV Mini Siena Day Avorio

Szafka RTV Mini Siena Day Avorio

6611.25 PLN
Dostępność do 21 dni
Dodaj do ulubionych


Pomysłów na aranżacjęatrakcyjnej kuchni jest wiele. Jednym z popularnych kolorów wstylizacjach różnych wnętrz jest szary. I tego typu wybarwieniepasować będzie świetnie również do kuchni.

 

Kuchnia w szarym kolorze nie tylkobędzie świetnie się prezentować, ale stanowić też praktycznewnętrze. W końcu tego typu pomieszczenie jest szczególnie narażonena zabrudzenia. Szary kolor przełamać można dodatkami w innychbarwach. Do szarości zdecydowanie pasować będzie czerwień,pastelowy żółty, albo biały.

 

Szare meble to rozwiązanie, którespodoba się wielu osobom. Oczywiście urządzając kuchnię pamiętaćtrzeba nie tylko o aspektach samego wyglądu, ale również ofunkcjonalnosci wnętrza. Jest to bowiem pomieszczenie, z któregochyba najczęściej korzystają wszyscy domownicy. W kuchni każdegodnia przygotowuje się posiłki, a później je spożywa. Warto więczadbać o atrakcyjną aranżację. Czasem pojawiają się głosy, żeszara kuchnia to nuda. Jednak nic bardziej mylnego. Wystarczy dobraćodpowiednie meble i dodatki.

 

Idealne połączenie stylu, jakości ifunkcjonalności to meble włoskie. I w każdej kuchni sprawdzą sięone perfekcyjnie. Podstawa każdej kuchni jest oczywiście miejsce, wktórym spożywa się posiłki, czyli stół i krzesła. Krzesłamuszą być bardzo wygodne. Propozycją dla osób wymagających będąszare krzesła SIREN. Ich konstrukcja w całości wykonana jest zdoskonałej jakości włoskich surowców. Oznacza to, że są tomeble solidne i stabilne, dlatego posłużą użytkownikom przezdługi czas. Posiadają bardzo wygodne siedzisko i oparcie, cozapewni wysoki komfort w trakcie spożywania posiłków. Szarekrzesła SIREN idealnie dopełnią stylizacji kuchni w tym samymkolorze. Do krzeseł dobrać wystarczy odpowiedni stół, co razemstworzy przytulne miejsce do spożywania posiłków.

 

Jeżeli w kuchni decydujemy się naustawienie nowoczesnej wyspy, to do takiego rozwiązania pasowaćbędą zamiast tradycyjnych krzeseł hokery. Aby przełamać szarość,hoker może być w zupełnie innym kolorze. Dobrym pomysłem będziena przykład hoker RIKO. Jest to mebel z białym siedziskiem. Stelażmebla to metal pochromowany, który pasować będzie do szarości.Jest to hoker na podnośniku, dlatego mebel można przystosować dowzrostu użytkownika i wysokości wyspy.

 

Włoskie meble to świetna jakość.Dlatego każdy użytkownik będzie z nich zadowolony. Szara kuchnia ztakim asortymentem stanowić będzie wnętrze, w którym chętnieprzebywać będą domownicy i goście.

Przeczytaj również