Włoskie meble do relaksu

polecane produkty

Czerwone krzesło Sixty

Czerwone krzesło Sixty

744.42 PLN
Dostępność do 60 dni
Dodaj do ulubionych
Białe krzesło Napoleon

Białe krzesło Napoleon

447.50 PLN
Dostępność do 60 dni
Dodaj do ulubionych
Czarne krzesło Napoleon

Czarne krzesło Napoleon

447.50 PLN
Dostępność do 60 dni
Dodaj do ulubionych


Meble to praktyczne przedmioty, które mają służyć człowiekowi oraz zdobić jego wnętrza. Tworzone są one w różnych stylach i rozmiarach, by każdy mógł znaleźć pośród nich coś dla siebie. Włoscy projektanci nie tylko dbają o funkcjonalność mebli, ale też ich wygodę. Tworzą oni meble z przeznaczeniem do odpoczynku, relaksu każdego ich posiadacza po ciężkim dniu pracy.
 
Meble do relaksu mają za zadanie odprężać i pomóc w wyciszeniu się czy oddaniu jakiejś rozrywce, która nie wymaga od nas wysiłku. Są to zazwyczaj fotele przypominające leżaki, ale dużo wygodniejsze, tapicerowane skórą lub wysokiej jakości tkaninami. Fotele te wykonywane są w różnych wariantach, by dopasować je do wielu aranżacji i przede wszystkim trafić w gust odbiorcy. Dla przykłady fotel RELAX TS jest obszyty miękką skórą, eko skórą lub materiałem do wyboru. Jego stelaż jest metalowy, chromowany dla wzmocnienia estetyki produktu. Pozwala on zająć komfortową pozycję półleżącą idealną do czytania książki czy oglądania telewizji. Jego wersja tapicerowana skórą twardą to RELAX CU. 
 
Innym fotelem z kolekcji jest T.T RELAX. Posiada on również podstawę metalową, chromowaną oraz obszycie ze skóry, eko skóry czy tkaniny. Dodatkowo zastosowano w nim zagłówek dla zwiększenia komfortu odpoczynku. Stelaż mebla jest wygięty, ale mocny i stabilny. Pomaga on w utrzymaniu właściwej pozycji ciała. Idealnie sprawdzi się w salonie czy na tarasie. Odpoczynek na świeżym powietrzu stanie się dzięki niemu przyjemny i efektowny. Co więcej można nawet uciąć sobie na nim regeneracyjną drzemkę.
 
Meble do relaksu to wyjątkowo wygodne i sprzyjające odpoczynkowi produkty. Każdy z tych praktycznych foteli można zakupić do salonu, pokoju gościnnego, na taras, balkon czy do ogrodu. Wszędzie tam, gdzie lubimy odpoczywać, sprawdzi się on idealnie. Wysoka jakość użytych do jego produkcji materiałów oraz solidna konstrukcja pozwolą na nieograniczony czas wypoczynku. Czy to z filiżanką kawy i dobrą książką czy maską na twarzy po gorącej kąpieli, fotele z kolekcji Relax spełnią świetnie swoją rolę. Ich zadaniem jest bowiem dawać ukojenie zarówno dla ciała, jak i umysłu. 

Przeczytaj również