Hamaki ogrodowe

Filtry Filtry

Zakres cenowy
Cena od do
Styl wykonania
Poziom cenowy
Materiał
Kolor
zastosuj filtry
Hamak z drążkiem i frędzlami Boho

Hamak z drążkiem i frędzlami Boho

185 PLN
Dostępność do 7 dni
Dodaj do ulubionych
STALOWY STOJAK NA HAMAK

STALOWY STOJAK NA HAMAK

496 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
HAMAK LUX

HAMAK LUX

3312 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Blog

Hamaki ogrodowe to wyjątkowe meble, które również produkowane są we Włoszech. Ich staranne zaprojektowanie sprawia, że nie tylko są bardzo wygodne i wytrzymałe, ale również tworzą niepowtarzalny wygląd aranżacji ogrodu. Można je umieścić także na balkonie i tarasie. Wygodne hamaki zapewniają wygodę i pozwalają spędzać czas na zewnątrz w przyjemny sposób, kołysząc się na świeżym powietrzu, czytając na hamaku książkę albo po prostu ucinając sobie popołudniową drzemkę. W porównaniu do łóżek ogrodowych zajmują mniej miejsca. Dzięki temu hamak bezsprzecznie kojarzy się z wypoczynkiem samemu lub we dwoje, a przyjemne kołysanie wpływa na przyjemność każdej chwili spędzonej na hamaku. Huśtanie na nim pokochają szczególnie dzieci, ale też i dorośli chętnie oddadzą się temu beztroskiemu zajęciu.

Jak wybrać hamak do ogrodu?


Na pewno hamak powinien być dopasowany do wybranej przestrzeni rozmiarem. Jeśli metraż nas nie ogranicza, możemy zakupić hamak dowolnej wielkości. Może wówczas zostać ustawiony na trawniku albo na posadzce tarasu czy balkonu. Hamaki mają tę przewagę nad leżakami ogrodowymi, że nie wymagają stabilnego podłoża. Wszystko zależy od tego, gdzie konkretnie chcemy go ustawić. Najlepiej, by stał w cieniu i gwarantował wytchnienie. Oczywiście hamak może również zapewnić nam wygodę podczas korzystania ze słońca. Opalanie na nim także będzie przyjemne, a delikatne bujanie sprawi, że słońce nie będzie aż tak uciążliwe. Hamak można również starać się dopasować do aranżacji ogrodu lub tarasu, do krzeseł i stołu ogrodowego. Nie musi on być jedynym meblem na nim ustawionym, a spójna aranżacja tarasu wpłynie na jeszcze większą przyjemność korzystania z jego wygody. Hamak można także dopasować do parasola ogrodowego, z którym na pewno będzie stanowił często wykorzystywany zestaw mebli ogrodowych. Hamak i parasol ogrodowy stanowią świetny duet na balkon, na którym nie ma zbyt wiele miejsca na komplet mebli, a chcemy w pełni wykorzystać naszą mała przestrzeń na dworze do spędzania czasu na świeżym powietrzu. 

Hamak ogrodowy pozwala na beztroskę


Hamaki to elementy wyposażenia, które chyba każdemu się przyjemnie kojarzą. Pozwalają bowiem na beztroskie bujanie się i relaksowanie na dworze. Przywołują na myśl czasy dzieciństwa, które wypełnione były zabawą. To dlatego wiele osób inwestuje w wysokiej jakości hamaki, które będą mogli wykorzystywać wiele lat w swoim ogrodzie. Huśtanie na hamaku może być formą rozrywki, a delikatne kołysanie mebla uspokaja i pozwala wypocząć. Te wyjątkowe meble z włoskich kolekcji przenoszą nas w świat pełen marzeń oraz pozwalają na chwilę wyciszenia i wytchnienia. Oferujemy hamaki połączone ze stelażem, które nie wymagają montażu w otoczeniu drzew lub szukania odpowiednich elementów do przywiązania hamaka. Włoskie hamaki wystarczy ustawić tam, gdzie chcemy wypoczywać i cieszyć się ich komfortem. Stabilny stelaż i wytrzymały materiał hamaka gwarantują bezpieczną pozycję leżącego. Wiele modeli umożliwia korzystanie z nich większej ilości osób. Hamaki podwójne cieszą się dużą popularnością, ponieważ pozwalają na spędzanie wspólnie czasu i odpoczynek z najbliższą osobą. 

Zastanawiają się Państwo nad wyborem funkcjonalnych, stylowych mebli, z włoskich kolekcji, które zapewnią udany wypoczynek na dworze? Nie może pośród nich zabraknąć wysokiej klasy hamaka. Z jego obecności ucieszą się dzieci, które uwielbiają bujanie i huśtanie w ciepłe dni, a także dorośli, dla których hamak jest przyjemną odskocznią od codzienności i przywołuje przyjemne wspomnienia. To idealny mebel do relaksu, wystarczy wybrać ten odpowiedni do ogrodu, na taras czy balkon.

więcej