Styl boho

Styl boho
Fotele bujane Fotele bujane Stoły okrągłe i owalne Stoły okrągłe i owalne Krzesła rattanowe Krzesła rattanowe Wezgłowia Wezgłowia
Aranżacje - biuro Biuro Aranżacje - jadalnia Jadalnia Aranżacje - kuchnia Kuchnia

Nasze
aranżacje

Zobacz inspirujące wnętrza zobacz wszystkie
Nasze aranżacje

Meble w stylu boho – odmień swoje wnętrze i poczuj swobodę

Styl boho nie bez powodu nazywany jest też stylem wolnych dusz. Ze względu na dużą dowolność w aranżacji wnętrz, dobieranie mebli boho potrafi być niezłą zabawą. Ważne jednak, aby salon w stylu boho oraz każde inne wnętrze wyróżniało kilka podstawowych cech. Są to:

Estetyka wnętrz utrzymana w duchu współczesnego scandi boho bazuje na nieoczywistych połączeniach. Wyważony eklektyzm łączy się tutaj z niedbałością, a zabytkowe meble spotykają się z nowoczesnymi dodatkami. Meble boho wykonywane są z naturalnych materiałów, a towarzyszą im egzotycznie zdobione dekoracje oraz elementy sztuki ludowej i folklorystycznej.

Salon w stylu boho – postaw na luz i naturalną kolorystykę

Wnętrza w stylu boho będą bliskie sercu każdego, kto uwielbia kierować się intuicją podczas aranżowania pomieszczeń. Naturalne biele, beże oraz brązy sprawiają, że salon w stylu boho jest przytulny i miły dla oka, a ich jasny charakter dodaje siły i energii do działania. Oryginalne meble boho w Italiastyle zaprojektowane przez Włochów pozwalają wydobyć kreatywność i zaaranżować wnętrza, które będą Twoim ukochanym miejscem na ziemi.

więcej