Styl glamour

Styl glamour
Krzesła welurowe Krzesła welurowe Ławki galmour Ławki galmour Hokery złote Hokery złote Lampy podłogowe glamour Lampy podłogowe glamour
Aranżacje - biuro Biuro Aranżacje - jadalnia Jadalnia Aranżacje - kuchnia Kuchnia

Nasze
aranżacje

Zobacz inspirujące wnętrza zobacz wszystkie
Nasze aranżacje

Meble w stylu glamour

Styl glamour łączy w sobie elegancję oraz nawiązanie do wielu modnych trendów. Celem aranżacji wnętrz jest nadanie im blasku oraz efektownego wyglądu. Meble glamour charakteryzują się wysokim połyskiem i odbijającymi światło, np. brokatowymi powierzchniami. Można je łączyć z innymi efektownymi elementami o nieco innym stylu. Świetnym tego przykładem jest salon w stylu glamour ze stylową, pikowaną sofą, elegancką konsolą, szklanym stolikiem kawowym oraz z eleganckimi dodatkami. Najważniejsze w stylu glamour jest umiejętne łączenie mebli, dlatego warto trzymać się spójnej kolorystyki. Można też pozwolić sobie na efektowne, kryształowe oświetlenie górne i boczne oraz lampy na metalowych podstawach, które będzie świetnym dopełnieniem całości.

Salon w stylu glamour – jakie meble wybrać?

Podczas urządzania wnętrza w stylu glamour, należy zwracać uwagę na materiały, z których wykonane są meble. W Italiastyle nie brakuje tapicerowanych elementów wyposażenia wykonanych z:

które dodają każdemu pomieszczeniu wiele elegancji oraz wdzięku. Meble glamour świetnie sprawdzają się w salonie, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby cały dom urządzić właśnie w tym trendzie. Wszystkie potrzebne elementy wyposażenia glamour znajdziesz w naszym sklepie z designerskimi włoskimi meblami i dodatkami.

więcej