Ławki biurowe

Kategorie Kategorie

Filtry Filtry

Zakres cenowy
Cena od do
Styl wykonania
więcej (5)
Kolor
więcej (19)
Poziom cenowy
Materiał
więcej (9)
Asortyment
więcej (4)
zastosuj filtry
Designerska ławka Florence Knoll 154x50cm

Designerska ławka Florence Knoll 154x50cm

6841 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Designerska ławka Marshmallow

Designerska ławka Marshmallow

18566 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Blog

Wybierz ławki biurowego do swojej firmy

Biuro to miejsce pracy wielu osób, które każdego dnia wykonują wiele zadań. Aby dobrze spełniać powierzone im funkcje, potrzebują optymalnych warunków – praktycznej, wygodnej i dobrze zagospodarowanej przestrzeni. Ergonomia miejsca pracy ma dla nich niezwykłe znaczenie. Ważna jest jednak również dla klientów firmy oraz odwiedzających ją partnerów biznesowych, wygodna sofka biurowa może pomóc przekonać Ci kogoś do współpracy. Czekając na załatwienie swoich spraw, chętnie wykorzystają ławki biurowe, na których można usiąść i odpocząć. W naszym sklepie dostępne są wytrzymałe i wygodne ławki do biura oraz ławki do poczekalni, które dobrze komponują się z wystrojem firmy i wszechobecnymi szafami biurowymi z dokumentami.

 

Ławka do biura – zadbaj o komfort klientów

Oferowane przez nas ławki to meble przeznaczone dla kilku osób. Ich siedzenia połączone są za pomocą solidnego i stabilnego stelaża. Siedziska wykonano z wygodnego, odpornego na uszkodzenia materiału. Ławki biurowe posiadają dobrze wyprofilowane oparcia, które stanowią podporę dla kręgosłupa, podobnie jak w ergonomicznych fotelach biurowych. Ich uniwersalny design oraz stonowana kolorystyka sprawia, że pasują do każdego wnętrza.

Ławka do biura to mebel, który powinien się znaleźć w każdej przestrzeni przeznaczonej dla klientów, zapewniając im wygodne oczekiwanie na załatwienie swoich spraw.

 

Ławka nie tylko do parku, ale także do biura. Ławka najczęściej kojarzy się z wyjściem do parku w słoneczny dzień i relaksem. Któż z nas nie przesiadywał na niej, karmiąc kaczki, pijąc poranną kawę lub czytając gazetę? A kto powiedział, że nie można jej przenieść także do biura? Ławki są obecnie bardzo modnym elementem wyposażania wnętrz. Pomiędzy służbowymi obowiązkami przecież trzeba odpocząć, a ławki do biura dają możliwość wytchnienia. Jak popatrzymy na oferty producentów, to okazuje się, że mogą być wykonane z przeróżnych materiałów. Wybór zależy od gustu i potrzeb.

Trwałość i niezawodność – ławki do biura będą z Tobą aż do emerytury

Ławki do biura umożliwiają nie tylko przyjmowanie gości, klientów. Pozwalają także uciąć sobie drzemkę w czasie popołudniowej przerwy w pracy lub gdy szef nie widzi :) Ławki tapicerowane skórą są trwałe i niezawodne. Pozwolą usłyszeć mnóstwo historii i rozwiązać wiele problemów. Kiedy do swojego biura zaprosisz współpracowników, wygodna ławka służyć będzie kreatywnym pomysłom. Dobrej jakości mebel potrafi zdobić biuro nawet kilkanaście lat! I to bez żadnego szwanku!

Biurowe know-how

Wiele rzeczy wpływa na sukces zawodowy. Prowadząc firmę trzeba zadbać również o sferę wizerunkową i to, jak jesteśmy postrzegani przez klientów i partnerów biznesowych. Na ich ocenę wpływa również to w jakich warunkach są przyjmowani. Ważne by wyposażenie wyrażało także w jakimś stopniu charakter działania firmy lub branżę. Dobrze urządzony pokój konferencyjny jest miejscem gdzie każdy może poczuć się komfortowo, dlatego ławki do biura będą odpowiednimi elementami jego aranżacji. W ten sposób buduje się biurowe know-how kontaktu z klientem. Ławki do biura np. wyściełane zamszowym, pikowanym materiałem bywają wygodniejsze od krzeseł, ze względu na wielkość. Można się na nich rozsiąść się w oczekiwaniu na spotkanie biznesowe oraz udostępniać je przychodzącym kontrahentom, którzy już na wstępie poczują się odpowiednio obsłużeni, poprzez zadbanie o ich komfort.

Ławki do biura na „złe” okazje

Kiedy ktoś przychodzi ze skargą, kiedy chce się pożalić lub po prostu ma zły dzień i przychodzi popsuć też Twój - posadź go ławce i z nim porozmawiaj. W każdej książce do negocjacji można przeczytać, że najlepszą pozycją negocjatorów jest ta, kiedy siedzą oni obok siebie lub pod kątem – po prostu po partnersku. Ławka do biura daje możliwość stworzenia atmosfery dialogu, a nie przesłuchania.

No i jeszcze jedna sprawa… kontrola szefa. Kiedy masz możliwość wybrać meble do swojego biura samodzielnie, a nie chcesz częstych jego wizyt, to należałoby wybrać taką ławkę, która będzie niewygodna i skłoni go do rychłego wyjścia :) Można się śmiać, ale przyznaj, że JAKIŚ sposób to jest... Niestety, współczesne ławki do biura, nawet te wykonane z drewna i bez tapicerki, są tak wygodne, że pewnie szybko się go nie pozbędziesz. Na to gwarancji nie dajemy.

Bo rozmiar ma znaczenie

Jeżeli przez firmę przewija się dziennie mnóstwo osób, warto wybrać duże ławki do biura z tworzywa PCV. Plastik już nie jest synonimem kiczu, zwłaszcza, że pozwala na termoplastyczne tworzenie finezyjnych kształtów siedzisk. Ławki do biura z PCV sprawdzają się do nowoczesnych czy nawet futurystycznych wnętrz, stwarzają prorozwojowy wizerunek firmy. Z kolei przestronne i wygodne meble skórzane i modele pokryte wysokiej jakości pikowanym materiałem tekstylnym, podkreślą prestiż miejsca i sprawią, że nawet kolejki do biura nie będą dla klientów problemem. Nawet jeżeli spóźnisz się do pracy klienci nie będą mieli tego za złe, bo ławki do biura pozwolą „klapnąć” i chwilę zaczekać.

 

Jeśli przestrzeń jest niewielka i kameralna, nie ma potrzeby zagracania jej przypadkowymi krzesłami czy fotelami, kiedy można wykorzystać ławki do biura. Na jednej zmieści się kilka osób, co ograniczy samowolne przestawianie mebla, dzięki czemu zachowasz porządek. Warto korzystać z wygodnych rozwiązań w swoim biurze, które docenią klienci, współpracownicy, a nawet osoby sprzątające.

więcej