MOBILNE STOŁY KONFERENCYJNE

polecane produkty

MOBILNE STOŁY KONFERENCYJNE


XXI wiek daje nam w meblarstwie rozwojowe i przyszłościowe rozwiązania. Nie dotyczą one jednak tylko przestrzeni prywatnej w domach czy mieszkaniach, ale również w obiektach użyteczności publicznej, w biurze. Innowacyjny produkt, któremu chcieliśmy poświęcić ten artykuł, to zdecydowanie najlepszy mebel biurowy, konferencyjny na polskim rynku meblarskim.
 
A mowa o mobilnym stole, który w 100% jest produktem włoskim. Stół o ogromnych możliwościach i wielu atutach, których nie sposób nie docenić. 
Mebel ten występuje w kilku wersjach równiez z blatem owalnym, dzięki czemu łatwo dostosować go do własnych potrzeb i przestrzeni.
Jakie jest zatem przeznaczenie mobilnego stołu? To przede wszystkim sale konferencyjne, szkoleniowe, hotele - gdzie są organizowane spotkanie biznesowe, a także firmy biznesowe, biurowce, i wiele innych miejsc, gdzie odbywają się zebrania liderów, pracowników.
Czytaj także: Sala konferencyjna z innowacjnym stołem
MOBILNE STOŁY KONFERENCYJNE


Co więc wyróżnia każdy stół mobilny MARA od innych mebli? Na czym polega jego wyjątkowość? To proste. Nie ma takiego drugiego.
To stół który pozwoli oszczędzić wiele miejsca, a mimo to może być stołem o szerokim blacie. To zas spowoduje, że będzie to mebel przydatny, funkcjonalny.
MOBILNE STOŁY KONFERENCYJNE


Po jego złożeniu, niezależnie od szerokości blatu, obszar który zajmuje wynosi tylko 40 cm. Zapewnia tym samym dużą elastyczność w użytkowaniu i przechowywaniu. 
Bez problemu zmieścimy go w windzie, przejedziemy przez drzwi, umieścimy w niewielkich nawet, magazynach.
 
MOBILNE STOŁY KONFERENCYJNE


Posiada mechaniczny system składania i to właśnie sprawia, że jest łatwy w przemieszczaniu, nawet przez jedną osobę. Z jego obsługą, składaniem i przenoszeniem poradzi sobie kobieta - ponieważ nogi posiadają kółka, dzięki czemu stół można przewozić bez dźwigania.
 
MOBILNE STOŁY KONFERENCYJNE


Ponadto, każdy ze stołów mobilnych m.in stół Libro, który zobaczyć mogą Państwo na poniższym zdjęciu, posiada certyfikat EN 15372: 2016, co świadczy o jego solidności, niezawodności i bezpieczeństwie. 
Każdy nasz stół jest wyposażony w ekskluzywny system antishock, zaprojektowany i opatentowany przez Marę, który jest w stanie utrzymać ręce użytkownika bezpieczne podczas otwierania stołu. Nie istnieje zatem ryzyko przytrzaśnięcia palców.
Czytaj także: Designerskie stoły z ceramicznym blatem
MOBILNE STOŁY KONFERENCYJNE


Charakteryzują go dodatkowo lekkość, elegancja, prostolinijność.
 
Innym rodzajem, o podobnych wartościach jest stół Argo Libro T. Zaprojektowany z myślą o wyposażeniu w okrągłe lub eliptyczne blaty, które mogą być używane podczas spotkań, grup roboczych, bankietów i bufetów w hotelach, salach konferencyjnych czy salach weselnych. Ten sam mechaniczny system składania sprawia, że ​stół jest łatwy do manewrowania przez jedną osobę.
 
MOBILNE STOŁY KONFERENCYJNE


To stół charakteryzujący się oszczędzającym miejsce systemem uchylnym. Dwie dźwignie umieszczone na górze są zaprojektowane tak, aby umożliwić łatwe i ergonomiczne użytkowanie stołu. Stół również posiada certyfikat EN, aby zagwarantować doskonałą odporność nawet w trudnych warunkach.
 
Kolejnym przykładem mobilnego, unikatowego stołu MARA, jest Savio. Uchylny z poręcznym systemem do łatwego otwierania i zamykania blatu. Elegancki, solidny i funkcjonalny produkt, zaprojektowany dla biur i środowisk pracy, w których oszczędność miejsca ma kluczowe znaczenie. Metalowa rama jest realizowana w lokalach Mara z dedykowanymi maszynami do formowania i cięcia laserowego, zgodnie z wysokimi standardami jakości. Kółka z hamulcem ułatwiają przemieszczanie i umiejscowienie stołu.
MOBILNE STOŁY KONFERENCYJNE


Mobilne stoły występujące w różnorodnym schemacie blatów o różnej wielkości mogąc stać się nie tylko funkcjonalnym wyposażeniem w pracy, ale także estetycznym wizualnie dodatkiem - często do pracy niezbędnym. Docenią go z pewnością goście i klienci, którzy dostrzegą innowacyjność i nowoczesność produktu. W przypadku stołu z systemem uchylnym Savio, jak widać na powyższym zdjęciu - istnieje możliwość składania i ustawiania jeden obok drugiego, co daje ogromne możliwości pracy. Duże sale konferencyjne mogą zdecydować się na zaopatrzenie w kilkanaście, kilkadziesiąt sztuk tego mebla, jednak, po złożeniu nie zajmą one wiele miejsca.
Wielkim atutem stołów mobilnych jest także ich wykończenie - blat co widać na zdjęciach może mieć charakter bardzo modernistyczny, grafitowy kolor lub występować jako pokrycie laminatem w odcieniach brązu, bieli, a nawet z fakturą drewnianą.
MOBILNE STOŁY KONFERENCYJNE


Nie ma żadnych logicznych argumentów, by nie zaopatrzyć się w pomieszczeniach użyteczności publicznej, przestrzeni biznesowej, w stoły mobilne. Dlatego już teraz zapraszamy do wyboru swoich idealnych modeli.
 
Niech praca i biznes sprawiają satysfakcję i podnoszą standardy - ze stołami mobilnymi MARA dostępnymi tylko u nas.

Przeczytaj również