Szafy do sypialni

polecane produkty

Szafa przesuwna Amalti-Full w 2 kolorach

Szafa przesuwna Amalti-Full w 2 kolorach

6600.00 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Szafa przesuwna Amalti-Alpaca z cementową wstawką

Szafa przesuwna Amalti-Alpaca z cementową wstawką

6100.00 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Nowoczesna szafa przesuwna Xaos

Nowoczesna szafa przesuwna Xaos

5580.20 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Szara szafa przesuwna Ottica

Szara szafa przesuwna Ottica

6143.17 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Szafa przesuwna Nivea

Szafa przesuwna Nivea

5411.88 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Czerwona szafa Jinan

Czerwona szafa Jinan

6742.40 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Szafa Lincoln 2DO-1DR

Szafa Lincoln 2DO-1DR

8540.95 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Narożna szafa Febe Everyday

Narożna szafa Febe Everyday

27039.09 PLN
Dostępność do 45 dni
Dodaj do ulubionych


O pięknej garderobie, w której wszystko ma swoje miejsce marzy każda kobieta. Idealnie ułożone ubrania, sukienki na wieszaku, półka na torebki, szuflada na bieliznę dla niej i dla niego. A nawet miejsce na biżuterię i buty. Najczęściej jednak trzeba zmierzyć się z rzeczywistością, w której brakuje miejsca na tak doskonałą garderobę. Ale... nic straconego. Marzenia trzeba spełniać. I my mamy na to pomysł!

 

nowoczesna szafa przesuwna


Szafy z drzwiami przesuwnymi i mniejsze garderoby

Nawet jeśli ogranicza nas miejsce lub budżet, istnieje możliwość stworzenia ekonomicznego w znaczeniu nie tylko ceny, ale również przestrzeni do przechowywania, miejsca. Najlepszym sposobem na zagospodarowanie miejsca w przedpokoju czy sypialni jest wstawienie do pomieszczenia szafy z przesuwnymi drzwiami. Takie szafy do sypialni lub przedpokoju mają przemyślane wnętrze ułatwiające korzystanie. Wyposażone są nie tylko w drążki na wieszaki, ale też półki czy szuflady. W naszym asortymencie znajdą Państwo bardzo funkcjonalne wyposażenia szaf i garderoby do domu. A wśród nich także dodatkowe i praktyczne wieszaki na spodnie, miejsca do przechowywania butów i wiele innych. Szafy z szufladami są doskonałym rozwiązaniem w szczególności do przechowywania bielizny, jeśli w sypialni nie ma innej komody do tego przeznaczonej. Szafa z półkami umożliwia ułożenie równo nie tylko ciuchów, zapewniając porządek wewnątrz domowej garderoby, ale tez ustawienie pudeł, koszy z drobiazgami, które ciężko utrzymać w ładzie. Dużym atutem takich szaf jest ich pojemność i mimo szerokości, często wąska głębokość. To sprawia, że szafa nie zajmuje dużo miejsca w swej głębokości, a pięknie przykrywa całą ścianę lub jej część, zgodnie z Państwa założeniem. Warto zaznaczyć, że szafy do sypialni czy przedpokoju z przesuwnymi drzwiami bywają zdobione. Nadrukowane lub lakierowane drzwi zdobione różnorodnymi wzorami w zależności od nadruku, mogą dodać elegancji, sprawić, że pomieszczenia będą bardziej design, glamour.

Kiedy liczą Państwo każdy centymetr z uwagi na małą przestrzeń polecane są szafy z 2 drzwiami uchylnymi, w których jedna część to miejsce na wieszaki, a druga najczęściej podzielona jest na półki i szuflady. Najlepiej aby mała szafa była pod sam sufit, wtedy wykorzystają Państwo maksymalnie miejsce do przechowywania lub jeśli nie jest to możliwe, warto pomyśleć nad dodatkowymi pudłami dekoracyjnymi i pojemnikami, które można ustawić na szafie.

 

pojemna szafa do sypialni


Szafy duże i otwierane

Mogą jednak Państwo mieć inne upodobania i satysfakcjonującą szafą, będzie nie przesuwna, a ta otwierana z drzwiami uchylnymi. Szafa z otwieranymi drzwiami, w zależności od tego ile mają Państwo miejsca może mieć 2, 3 lub więcej skrzydeł. Do tych najszerszych należą szafy 6-drzwiowe, wypełnione półkami, wieszakami i szufladami. W przedpokojach lub sypialniach z dużą możliwością miejsca do zagospodarowania, warto wybrać właśnie duże szafy, co sprawi, że żadne inne meble do przechowywania nie będą już potrzebne. Nie ma potrzeby też martwić się o styl mebli. Do dyspozycji jest wiele szaf nowoczesnych jak i klasycznych. Dlatego każdy z Klientów może zaaranżować szafę zgodnie ze swoimi upodobaniami. Mogą być wykonane w surowym, minimalistycznym stylu, rzeźbione z wygiętymi nogami w stylu rustykalnym. Dobrze dobrana szafa, będzie jednocześnie ozdobą pomieszczenia. Warto pamiętać, że zarówno w sypialniach jak i przedpokojach duża szafa powinna mieć lustro. Szafa z lustrem jest wygodnym rozwiązaniem w miejscu gdzie mamy całą garderobę, bo ubierając się możemy jednocześnie się przejrzeć. A z drugiej strony przeglądamy się tuż przed wyjściem z domu czy mieszkania ubierając kurtkę.

Czytaj także: Szafy - jak zdecydować, aby nie zwariować?

Warto jednak pomyśleć nad stworzeniem garderoby pełnowymiarowej, jeśli jest to możliwe - szafy otwarte lub częściowo otwarte wstawione do garderoby zapewnią wiele miejsca do przechowywani a już nie tylko ubrań i bielizny, a także pościeli, ręczników i dodatkowych poduszek czy kołdry. Są to meble wielofunkcyjne i bardzo wygodne. Do nich jednak niezbędne jest większe pomieszczenie lub wnęka w której stanie szafa do zabudowy.

 

nowoczesna szafa do sypialni


Pomieszczeń w których niezbędna jest szafa mamy w domu zdecydowanie więcej. Są to szafy do pokoju młodzieżowego, szafa do pokoju dziecka lub do korytarza. A czasami marzy nam się zwyczajnie designerski mebel. W zależności od tego ile mamy miejsca oraz jakie mamy oczekiwania, możemy wybrać szafę, która spełni wszystkie nasze oczekiwania. Z naszej strony możemy podpowiadzieć, że w tym roku modne są kolory koralowe, zatem jeśli mają Państwo w domu dodatki tym kolorze to idealna będzie biała szafa na połysk lub szafa klasyczna z drewna. U nas można zaspokoić każde marzenie o szafie i garderobie.

Czytaj także: Domowa biblioteczka dla mola książkowego

Przeczytaj również