Styl industrialny

Styl industrialny
Krzesła metalowe Krzesła metalowe Łóżka piętrowe Łóżka piętrowe Ławki metalowe Ławki metalowe Stelaże metalowe Stelaże metalowe
Aranżacje - biuro Biuro Aranżacje - jadalnia Jadalnia Aranżacje - kuchnia Kuchnia

Nasze
aranżacje

Zobacz inspirujące wnętrza zobacz wszystkie
Nasze aranżacje

Styl industrialny – prosta klasyka do Twojego domu lub apartamentu

Pofabryczne wnętrza mają w sobie wiele uroku. Styl industrialny zachwyca zwłaszcza dużą, otwartą przestrzenią oraz nawiązaniem do historii dawnych zakładów przemysłowych. Dominują tutaj proste, surowe materiały jak cegła, beton, drewno i szkło. Cechą charakterystyczną mebli industrialnych jest ich prosta forma oraz brak natrętnych ozdób, które nie pasują do minimalistycznych wnętrz. Styl industrialny jest wykorzystywany chętnie w:

Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby meble w stylu industrialnym pojawiły się również w mniejszych mieszkaniach. To idealny wybór dla osób, które cenią sobie minimalizm.

Meble industrialne od włoskich projektantów

Styl industrialny już od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Zadecydowała o tym nie tylko wygoda i praktyczne zastosowanie, ale również efektowny wygląd mebli w stylu industrialnym. Wyposażenie to łączy w sobie 3 podstawowe materiały jak drewno, metal i szkło. Dają one naszym włoskim projektantom szereg możliwości twórczych. Dzięki temu styl industrialny możesz wybrać do swojego domu i cieszyć się z jego uroków.

więcej