-->

Skrzynie ogrodowe

Filtry Filtry

Zakres cenowy
Cena od do
Styl wykonania
Poziom cenowy
Materiał
Kolor
zastosuj filtry
SKRZYNIA OGRODOWA NOEMI

SKRZYNIA OGRODOWA NOEMI

1537 PLN
Dostępność do 31 dni
Dodaj do ulubionych
Blog

Domowy ogród to miejsce, z którego korzystają wszyscy domownicy. Przestrzeń sprzyja relaksowi, jest miejscem zabawy i aktywnego odpoczynku. W ogrodzie z powodzeniem można spożywać posiłki czy organizować przyjęcia. Aby miejsce to stało się w pełni praktyczne, a przy tym wygodne, konieczny jest wybór Odpowiednich mebli i dodatków. Asortyment sklepu Italia Style pełen jest wysokogatunkowych mebli włoskich i dodatków, od dywanów ogrodowych do przepięknych mebli, z pomocą których stworzysz swoją wymarzoną ogrodową przestrzeń.

Skrzynia - pozycja obowiązkowa w ogrodzie lub na tarasie

Skrzynia to mebel, który może mieć wiele zastosowań. Z pewnością doskonale sprawdzi się w wyposażeniu na zewnątrz domu. Wykonana z solidnego i estetycznego drewna akacjowego skrzynia z klapą jest niezwykle pojemnym meblem, który idealnie sprawdzi się do przechowywania wielu znajdujących się w ogrodzie przedmiotów. Skrzynia pomieści nie tylko zabawki, ale też koce, ozdobne pledy, dodatkowe poduszki lub elementy dekoracyjne, które chcemy schować przed deszczem. Skrzynia sama w sobie jest też dodatkowym siedziskiem, które przyda się w przypadku pojawienia się większej liczby gości.

Skrzynia samodzielnie lub w komplecie

Skrzynia doskonale będzie się prezentować samodzielnie, jako ciekawy akcent w wyposażeniu. Jednak jeszcze lepiej będzie wyglądać wraz z innymi meblami, wykonanymi z podobnego rodzaju drewna. Dzięki temu uzyskasz przede wszystkim jednolite stylistycznie wyposażenie ogrodu, które uczyni tę przestrzeń komfortową i wygodną w użytkowaniu. Drewno wykorzystane do wyrobu skrzyni przepięknie będzie wyglądać na tle zieleni ogrodu. Co więcej, wspomniane elementy wyposażenia bardzo łatwo stylizować przy pomocy odpowiednich poduszek ogrodowych, koców czy wielu innych elementów ozdobnych.

więcej